Aký je štýl našej budúcej prezidentky Zuzany Čaputovej?

Slovensko bude mať novú prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorá bude inaugurovaná do svojej funkcie 15. júna 2019. Ak vás zaujímajú jej politické názory, prekliknite na iné médium, ktoré sa s touto problematikou spája. Pre ostatných mám dobrú správu, keďže sme sa s moďáckym tímom pozreli dôkladne na štýl našej budúcej prezidentky.

Na začiatok si neodpustím oficiality, keďže si myslím, že je dôležité sa nad nimi (aspoň na chvíľu 🙂 ) zamyslieť.

  1. Zuzana je žena, čo je výborná správa pre všetky fashionistky, ktoré sú znudené zo sledovania prísneho pánskeho dress codu v podobe oblekov a bielych košieľ počas politických debát. Vytvára sa teda priestor pre kreativitu, väčšiu nápaditosť a rôznorodosť.
  2. Zuzana od začiatku svojej kampane podporuje tvorbu lokálnych módnych mágov. Verím, že aj prostredníctvom jej prítomnosti a zastupovaní našej krajiny v zahraničí sa prehĺbi povedomie o slovenskom módnom priemysle a o skrytých talentoch, ktorých u nás drieme nespočetne.
  3. Zuzana sa nebráni žiarivým farbám ani originálnym doplnkom, čo je výborným znakom odvážnej osobnosti, chuti nevzdávať sa a nadšenia bojovať za svoje zásady!
Ukážka obľúbených farieb outfitov prezidentky - fialová, zelená, biela
Budúca prezidentka SR nedá dopustiť na fialovú, zelenú a bielu farbu.

Počas svojej víťaznej volebnej noci zostala prvá slovenská prezidentka verná ateliéru lokálnej návrhárky Dany Kleinert. Na túto špeciálnu príležitosť si nechala navrhnúť vlnené fialové šaty s decentným výstrihom, stojačikom a opaskom, ktorý jemne naznačoval líniu pásu. Kleinert bola tiež autorkou hladkých malinových šiat s dlhým opaskom, ktoré mala Zuzana Čaputová oblečené počas prvého volebného kola, vtedy ešte iba ako kandidátka na prezidentku.

Veľkú poctu zložila aj známej slovenskej dizajnérke Petre Toth, v ktorej kabátoch z kolekcie Sarra bola Zuzana niekoľko krát videná. Ako môžeme vidieť z obrázku nižšie, naša budúca prezidentka je milovníčkou výšiviek, ornamentov a iných zaujímavých detailov akými sú napríklad aj volány, ktoré veľmi príjemne ozvláštnia prísny politický dress code.

Okrem horeuvedených obľúbených farieb je prvá slovenská prezidentka hrdou nositeľkou nielen červenej, ale aj belaso-modrej, ktorá dokonale vyzdvihne jej jemné ženské črty tváre. Veľmi oceňujeme špicatý tvar lodičiek, ktorý krásne predlžuje postavu. Tu sa zastavíme a môžeme si všimnúť, že ak je to možné, Zuzana preferuje monochromatický look, čiže dodržanie outfitu v jednej farbe, vrátane topánok. V neposlednom rade sa tešíme, že sa nebojí kombinovať biele sako so žiarivými topmi a šatami, čo opäť vyvoláva odvahu a dynamiku.

Zuzana Čaputová obľubuje monochromatické outfity, výšivky aj biele sako
Prvá slovenská prezidentka sa nebojí experimentovať s módou, ale zároveň dodržuje politický dress code.
Čo hovoríte na módny cit našej novej prezidentky vy? My v redakcii sme viac ako milo prekvapené a nevieme sa dočkať nielen jej politických úspechov pre našu krajinu, ale aj jej ďalších fashionistických prekvapení, ktoré má pre nás určite pripravené! 🙂

Majte krásny jarný utorok,

Zuzana
Zdroj obrázkov: Facebook a Instagram Z.Čaputovej, Reuters, Profimedia.cz

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 komentáre

    1. editor

      Článok sme, samozrejme, písali s maximálnou úctou k pani prezidentke. Dovolili sme si ju osloviť Zuzanou, pretože v článku sa nevenujeme jej spoločenskému postaveniu, ale jej ľudskej stránke. Chceli sme o nej hovoriť ako o žene, ktorá sa zaujíma aj o módu a o to, ako vyzerá.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek