Aký je váš partner? Prekvapte ho valentínskym darčekom presne pre neho!

To, akým spôsobom trávi voľný čas, s akými kamarátmi sa stretáva, ale aj aký štýl obliekania preferuje, vás navedie na správnu odpoveď.

V našom dnešnom sprievodcovi sa budeme venovať trom hlavným typom mužov. Samozrejme, keďže jednotlivé vlastnosti sa môžu prelínať, je len na vašej fantázii jednotlivé kategórie povymieňať či nakombinovať, keďže poznáte svoju drahú polovičku najlepšie na tomto svete. Taktiež, ak máte pocit, že váš milovaný nespadá ani do jeden z týchto kategórii, záverom odporúčame univerzálne darčeky, ktoré potešia každú pánsku dušu.

Pán športovec

V čase vysielania športových správ máte zakázané klásť otázky a po byte sa môžete presúvať jedine tichučko po špičkách? Alebo je vašou jedinou možnosťou dokúpiť aj sebe členstvo v telocvični, keďže si odbieha z tenisu na futbal, ktorý prípadne nakombinuje s lyžovačkou? Či už je váš Valentín športovec aktívny alebo pasívny, jedno je isté. Má dynamickú povahu a musí byť neustále v pohybe. Žiadna strohosť a statika. Doprajte mu praktické darčeky, ktorých využitie nadmieru ocení.

Pán elegán

Váš najdrahší má vyberavé spôsoby – veď ste jeho partnerka, no nie? Vie, ako sa správať v spoločnosti, o svoje materiálne veci sa dôkladne stará – či už sa jedná o čisté auto, vyleštené topánky alebo dokonale sediaci obek, ktorý si dal iniciatívne upraviť na mieru. Za vášho partnera sa skrátka hanbiť nebudete. Preto je ideálne potešiť ho niečim štýlovým, reprezentatívnym a nadčasovým, čím sa bude môcť pochváliť aj v spoločnosti.

Funky pán

Nemusíte mať výčitky, že nechodíte pravidelne do fitka, keďže za svoje tehličky na bruchu vďačíte svojmu funky partnerovi – a to bez dvihnutia činky! Je to taký blázon, ktorý vás rozosmeje v najmenej očakávanej chvíli a vy nemôžete prestať. Nosí bláznivé farebné oblečenie, lebo veď má ostatných „na háku“ a je jednoducho sám sebou. Či už je váš súkromný extrovertný introvert, alebo hlučný extrovert, ktorého je počuť na celú kaviareň, jedno je isté. Nudiť sa nebudete ani vy, ani jeho okolie. Preto ho potešte a vyčarujte mu úsmev na tvári niečím tak originálnym, ako je on sám.

Pán univerzál (alebo toto vás zachráni)

Ak vás neoslovilo nič z našich tipov, ešte nič nie je stratené. Ak chcete partnerovi dopriať materiálny darček, pokojne mu objednajte predplatné jeho obľúbeného časopisu, zaujímavý USB kľúč alebo kozmetický set na úpravu brady (nájdete v aktuálne populárnych barbershopoch). Druhá varianta, ktorú – povedzme si úprimne – muži ocenia možno aj viac, je jednoduchá. Iba si spravte krásny večer.

valentinska postel vyzdobena ruzami a srdcovymi balonmi
Fantázii sa medze nekladú ani pri výzdobe vášho príbytku!

Ak ste šikovná gazdiná, navarte jeho obľúbené jedlo, alebo upečte ten koláč, z ktorého si stále pýta viac. Ideálne v spodnom prádle! V predchádzajúcom článku sme písali o vhodných farbách, takže si ho pokojne prečítajte. Ak nie ste gazdiná nezúfajte, postačí iba to spodné prádlo a to, že budete príjemná, pekne upravená Valentínka! 🙂

Želáme vám krásneho a láskyplného Valentína!

Zuzana

Zdroj obrázkov: pinterest.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek