Avon – Naučte sa nakupovať kozmetiku!

Nakupujete Avon kozmetiku? Ako Avon produkty nakúpiť, ako sa stať sama či sám predajcom Avon i kde na Slovensku Avon kúpiť – to všetko sme pre vás stručne a prehľadne zmapovali v tomto článku.

Kozmetika Avon leží u mňa doma úplne všade. Každý rok dostanem od niekoho darček od Avon –najčastejšie Avon make-up. Avon produkty mám rada. Sú kvalitné, Avon katalóg ponúka stále niečo nové a naviac mám Avon katalóg online vždy po ruke, aj keď sama nie som Avon lady, a tak klasický tlačený aktuálny katalóg Avon obvykle nemám.

Oficiálne stránky Avon Slovensko sú na webovej adrese Avon.sk. Online katalóg Avon umožňuje nákup špeciálnou formou. Vyberiem si Avon kozmetiku alebo iné Avon produkty, vyberiem si Avon Lady, alebo Avon Gentlemana a ona či on ma potom do 24 hodín kontaktuje a dohodne podrobnosti doručenia. Za tovar Avon platím vždy až osobne pri doručení. Pokiaľ ale máte Avon Lady po ruke, vašu kamarátku či kolegyňu, celý proces nákupu je ešte rýchlejší. Avon-online.sk síce nie je oficiálny e-shop značky, ale zas tam môžete nakúpiť ako v štandardnom e-shope. E-shop Avon-online.sk ponúka kompletný sortiment Avon, výrobky so zľavou 10 % a ku každej objednávke Avon katalóg a vzorky Avon zdarma.


Kozmetika Avon, Avon make-up, Avon parfémy a vône, Avon móda, detská kozmetika Avon či pánska Avon kozmetika – to všetko môže potešiť vás i každého, koho sa Avon výrobkami rozhodnete obdarovať. Darčeky Avon sa hodia pod stromček, k narodeninám, k meninám alebo len tak ako milá pozornosť.

A pokiaľ značke Avon prepadnete, staňte sa Avon Lady (či Avon Gentlemanom). Získate možnosť nakupovať Avon výrobky zo zľavou 30 %, bezplatne skúšať mnohé z výrobkov a tiež mnoho ďalších výhod. Registrovať sa môžete na stránkach Avononline.avon.sk.

Zdroj obrázkov: Avon

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek