Balerínky z Danea stavili na pre topánky tento rok módnu čipku, perforáciu a sieťovanie!

Danea teraz ponúka pohodlné a štýlové balerínky pre tohtoročnú jar so zľavou a medzi nimi tiež úžasný jarný a letný hit – krajkové baleríny. Hoci budeme tieto topánky zjednodušene nazývať krajkovými, je kolekcia balerín Danea oveľa rozmanitejšia. Čipka má totiž podobu háčkovaného úpletu, zdobenej sieťky alebo perforácie.

Danea je obuv s prekvapivo širokým sortimentom topánok. Dôkazom je aj aktuálna ponuka viac ako 130 modelov
rôznych typov, strihov a farieb dámskych balerínok. Ale ja sa teraz chcem zamerať na tie extra módne z nich – na čipkované balerínky a módne perforované topánky tohto typu.

Fuchsiové čipkované balerínky Danea
Fuchsiové čipkované balerínky z Danea sú módnym hitom jari a leta 2014.

Čipka, perforácia, sieťka – baleríny z Danea nevynechali žiadny extra aktuálny módny trend

Čipkované topánky budú tento rok na jar a v lete extra módne. Čipka tu má viac podôb. Topánky môžu byť z klasickej čipky, ale krajka môže byť aj ozdobne perforovaná a vyrezávaná koža topánky (alebo iného materiálu topánky). Čipkou je aj sieťovanie, mnohokrát dozdobené rôznymi trblietkami alebo kryštálikmi.

Danea perforované čipkované a sieťovinové topánky
Obuv Danea ponúka široký sortiment perforovaných, čipkovaných a sieťovín topánok. Toto sú balerínky, ktoré by ste v jarnom sortimente Danea nemali prehliadnuť.

Príjemný je nielen široký sortiment, veľká farebná škála, tak aj ceny za balerínky. Danea predáva modely od 9,99 €, tie krajkové a perforované od 11,99 € do cca 17,99 €. To už je cena po započítaní zľavy, ktorú Danea aktuálne ponúka. Vyberte sa na nákupy svojich jarných topánok, nech máte možnosť vyberať z celého aktuálneho sortimentu.

Zdroj obrázkov: Danea

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek