Buďte neprehliadnuteľná – zamerajte sa na futuristický štýl so športovými detailmi!

Supermoderná a pritom svojská – takou vám umožní byť kolekcia v tlmenejších farbách s použitím hypermoderných častí outfitu. Kožené motorkárske bundičky, háremové nohavice, flitrové hodinky alebo členkové topánky na ihličkovom podpätku, prípadne s platformou, to všetko musíte mať! Inšpiráciu v kombinácii s poslednými módnymi hitmi môžete nájsť v kolekcii anglickej módnej autority TopShop: DownTown.

Štýl Downtown vás dostane do centra diania. Buďte odvážna, sexi a šik! Ak túžite po niečom odvážnejšom, po štýle, ktorý sa veľmi líši od toho, čo sa bežne nosí, a na ulici chcete vyzerať oveľa ráznejšie a rozhodne nie ako šedá myška, potom je štýl Downtown ako stvorený práve pre vás. Obsahuje totiž oveľa odvážnejšie strihy, ktoré v iných častiach kolekcie neuvidíte. Často sa tu objavuje motív kože, sukne, nohavice i bundy v čiernej koži a navyše ešte veľmi priliehavé.

Koženú bundu môžete skombinovať napríklad s látkovými legínsami v tureckom štýle a doplniť topánkami na odvážne vysokom podpätku. S Downtown dosiahnete extravaganciu, ktorá na všetkých urobí obrovský dojem. Hlavným motívom sú úzke strihy a odvážne modely, ktoré umožňujú čiastočne doplniť outfit menej výrazným typom oblečenia. Downtown je časť kolekcie TopShop, ktorá je veľmi rafinovaná, na prvý pohľad maximálne premyslená a rozhodne pristane i vám!

O kolekciách TopShop

Módna značka TopShop predstavila opäť novú dámsku kolekciu na jar 2010. Obsahuje štyri tematické časti: Parisienne, Saloon, Meadow a Downtown, ktoré sa vždy líšia svojím štýlom. TopShop opäť myslel na všetky potenciálne zákazníčky každého veku, postavy i štýlu.
Zoznámte sa s ďalšími aktuálnymi kolekciami:

Zdroj obrázkov: Topshop.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek