Caroline de Maigret je novou tvárou Lancôme

Modelka a hudobná producentka Caroline de Maigret nás bude učiť šarmu Francúzok. Kozmetická značka Lancôme oznámila, že bude viac než len jej tvárou.
Caroline de Maigret

Značka Lancôme oznámila exkluzívnu spoluprácu s Caroline de Maigret. Táto modelka a tiež hudobná producentka nebude len tvárou reklám Lancôme, ale môžeme sa tešiť aj na spoločný makeup s francúzskym šarmom alebo na knižku.

Lancôme sa rozhodla spolupracovať s postavou mnohých talentov – s parížskou múzou Caroline de Maigret (narodená 18. februára 1975). Okrem toho, že je modelkou a hudobnou producentkou, je Caroline de Maigret jednou z najviac fascinujúcich príkladov Parížanky. Je to samozrejme dané jej štýlom, ktorý je na módnych prehliadkach pravidelne a detailne sledovaný: ležérna nenútenosť zvyšuje jej eleganciu do vrcholnej prepracovanosti. Je to dielom jej osobnosti, dané však aj tým, že Caroline de Maigret je vnučkou ministra, ktorý je sám potomkom poľského kráľa a francúzskej cisárovnej. Preto pôsobí veľmi aristokraticky, ale zároveň uvoľnene. Mieša sa v nej nenútenosť s ostrým rockovým nádychom a dobrými mravmi.

Caroline de Maigret je múzou módnych návrhárov, ktoré inšpiruje tiež mimo mólo, keďže prináša k životu ich diela (pozícia je umenie, ktoré ovládajú Parížanky …). Je spolupracovníčkou hudobníka Yarola Poupauda, s ktorým sa podieľala na založenie spoločností Bonus Tracks Records a Yarock Productions. V posledných dvoch desaťročiach stojí Caroline de Maigret pravidelne pred objektívom najznámejších fotografov, ktorí ju majú v obľube. Je ženou zo sveta módy, ktorá preferuje štýl v každej jej forme. Je silnou ženou, a to predovšetkým s vysokou intelektuálnou zvedavosťou.

Caroline de Maigret nebude len reklamnou tvárou Lancôme

Značka Lancôme odovzdáva ideál francúzskej krásy takmer 80 rokov, a preto pre ňu bolo veľmi prirodzené, že požiadala o spoluprácu ženu, ktorá ju stelesňuje. Pre túto značku, ktorej symbol predstavuje ruža, znamená táto kolaborácia bezprecedentnú formu spolupráce, ktorá je naplánovaná v niekoľkých krokoch. Začína v septembri sprievodom Caroline de Maigret, ktorá cestuje po celom svete kvôli vydaní jej novej knihy.

Najprv bude publikovaná v Spojených štátoch. Nazýva sa Ako sa stať Parížankou, nech ste kdekoľvek: Láska, štýl a zlé návyky (Doubleday, 2.9.2014). Táto vtipná kniha Caroline de Maigret, plná postojov a tipov, ktoré sú výstižné a drzé, je určená pre všetky ženy, ktoré chcú vedieť, čo robí francúzskej ženy tak jedinečnými a neodolateľnými.

Caroline de Maigret napísala túto knihu spolu s tromi priateľkami, parížskymi ženami, ktoré sa realizujú v odlišných oblastiach (autorka Anne Berest, novinárka, scenáristka a režisérka Audrey Diwan a filmová producentka Sophie Mas). Toto dielo zavádza čitateľky vtipným spôsobom do parížskeho života. Je hravé, inšpirujúce, krásne ilustrované, oslavuje pohodu a sebavedomie štýlu parížskych žien. Táto vízia ženskosti je v dokonalej harmónii s Lancôme. Značka videla v Caroline de Maigret osobu, ktorá by mohla lepšie odovzdávať odlišnú, oslobodzujúcu formu krásy, inteligentnú kombináciu zhovievavosti a perfekcionizmu, bezstarostnosti a odhodlania.

Spolupráca Caroline de Maigret a Lancôme je ešte len v začiatkoch a zintenzívni sa v roku 2015 s vytvorením a rozvojom originálnej kolekcie make-upu, na ktorej pracovala Caroline de Maigret až do posledného detailu, iba s minimálnymi zásahmi.

Som touto spoluprácou veľmi potešená. Na rozdiel od iných – skutočne odráža Lancôme značku. Je to začiatok nášho krásneho dobrodružstva so značkou, ktorú mám tak rada a ktorá ponúka iný pohľad na ženskosť: voľnosť a inteligencia, ktorá sa dotýka srdca aj mysle. Caroline de Maigret o spolupráci s Lancôme

Françoise Lehmann, generálny riaditeľ Lancôme, na medzinárodnej úrovni k tomu dodáva: „Naša spolupráca s Caroline de Maigret zahajuje nový spôsob práce so ženami, ktoré nás inšpirujú tým, že sa pohybujú v centre našej činnosti. Caroline má v sebe veľmi francúzsku formu zvedavosti a tvorivosti, ktoré možno použiť vo veľmi rozmanitých oblastiach: od umenia k hudbe, od krásy až k móde. Táto spolupráca predstavuje úplne novú a prekvapivú víziu. Je to tiež spôsob, ako vziať do úvahy život ako nevyčerpateľný zdroj šťastia.“

Lancôme, francúzska excelentnosť

Značka Lancôme vznikla v roku 1935, jej zakladateľom bol vizionársky priekopník Armandom Petitjean. Dnes je značka prítomná v 130 krajinách sa 20 000 kozmetickými poradcami, ktorí pôsobia vo mnohých miestach predaja, poskytujú služby s francúzskou excelenciou a ponúkajú ikonické produkty (parfumy Trésor, La vie est belle, rúž L’Absolu Rouge, Hypnôse riasenka, make-up Teint Idole Ultra, produkty starostlivosti o pleť Advanced Génifique, Visionnaire, Absolue L’Extrait atď). Lancôme si stojí za tým, že šťastie pridáva na kráse.

Ponúka každej žene možnosť zdôrazniť jej krásu a ženskosť bez ohľadu na jej vek a bez ohľadu na jej farbu pleti, a to tým, že im prináša to najlepšie z vedy a neustále prichádza s významnými inováciami. Tento luxusný kozmetický dom je zastúpený inšpirujúcimi ambasádorka (Julia Roberts, Kate Winslet, Penélope Cruz, Lupita Nyong’o, Lily Collins a Daria Werbowy). Ambíciou Lancôme je deň za dňom urobiť každú ženu krajšou a šťastnejšou.

Zdroj obrázkov: Lancôme  – ©Nico for Lancôme

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek