Dámska kolekcia Alexander Wang pre H&M – pozrite sa na lookbook!

Dámska kolekcia Alexander Wang pre H&M a jej kompletný lookbook nám konečne prezrádza, na čo sa môžeme zo spolupráce Wanga a HM tešiť!
Dámska kolekcia Alexander Wang pre H and M

Dámska kolekcia Alexander Wang pre H & M: lookbook pre ženy.

Pre mňa osobne je Alexander Wang už dlho jednou z top dizajnérskych hviezd a verím, že potom, čo sa pozriete na jeho kolekcii pre H&M, budete jeho tvorbou nadšené tiež.
Dámska kolekcia Alexander Wang pre H&M vo svojom lookbooku potvrdzuje to, čo prezrádzali prvé náznaky toho, kam by sa mala kolekcia Alexander Wang pre H&M uberať. Nezostalo len pri športových prvkov, ale skutočne športová je celá kolekcia. Aj keď je pravda, že popri športových kúskov, akými sú legíny či tričká, nechýbajú ani šaty alebo bundy, ktoré nás urobia dokonalými, módnymi a krásnymi aj mimo športoviská.

Dámska kolekcia Alexander Wang x H&M nám ponúka pohodlie a módu súčasne. Pozrite sa na kolekciu Alexander Wang x H&M pre ženy aj v našej fotogalérii.

Dámska kolekcia Alexander Wang – v H&M už 6.11.2014!

Termínom, kedy sa začne dámska kolekcia Alexander Wang pre H&M predávať je 6.11.2014. Predávať sa bude na 250 vybraných obchodoch H&M po svete a na Slovensku sa dostane pravdepodobne iba do bratislavského Auparku. Rozhodne si ju nenechajte ujsť. Hoci je Alexander Wang už dnes top dizajnérom sveta, jeho hviezda stále stúpa a aj po niekoľkých sezónach
budete pyšná na to, že niečo z Wanga nechýba ani vo vašom šatníku.

Zdroj obrázkov: dámska kolekcia Alexander Wang x H&M, Google

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek