Desigual lookbook pre jar a leto 2015 – pozrite sa na neho ako prvý!

Obľúbená značka Desigual predstavuje svoj lookbook pre jar a leto 2014/2015. Farby, vzory, ale aj obľúbené pruhy – buďte prvý, kto kolekciu uvidí!

Móda Desigual prichádza aj v kolekcii pre jar a leto 2015 so žiarivým a veselým oblečením vo spontánnych farbách a vzoroch. Nenechajte sa odradiť, že je pred nami ešte pár studených mesiacov a naopak, nalaďte sa rovnako tak pozitívne, ako samotná značka Desigual. Úžasné oblečenie pre ženy z nového Desigual lookbooku S/S 2015 môžete vidieť ako prvý.

Novinky z Desigual kolekcie pre jar a leto 2015
Novinky z Desigual kolekcie pre jar a leto 2015

Desigual pre jar/leto 2015

Čo nový letný lookbook Desigual prináša? V katalógu opäť dominujú dámske Desigual šaty. V kolekcii nájdete nádherný čierny model s obrími margarétkami, nádherné šaty s geometrickými vzormi, ale aj valentínske Desigual šaty s obrím srdcom na hrudi. Nechýbajú šaty s pop-art potlačami, so vzormi inšpirovanými flórou a ani šaty z pruhmi.

Letné šaty Desigual z kolekcie leto 2015
Letné šaty Desigual z kolekcie jar/leto 2015.
Letné šaty Desigual z kolekcie jar 2015
Letné šaty Desigual z kolekcie jar/leto 2015.

Hoci kabáty Desigual sú predovšetkým vecou jesennej a zimnej kolekcie, nájdete niekoľko kúskov aj v tej jarnej a letnej. A veľmi podarených. Nádherný je napríklad biely kabát Desigual v dĺžke do polovice stehien, ktorý zdobia nádherné vlasové ornamenty v modrej farbe.

Ďalším krásnym Desigual kabátom v kolekcii je čiernobiely kabát potlačený zdvojenými kosoštvorcami a oživený nádherným obrím kvetom na boku. Nezabudnite tento jarný kabát Desigual hneď doladiť vzorovanou šatkou Desigual.

Milujte pásiky? Nájdete ich v kolekcii Desigual S/S 2015

Pruhy sú vzor, ktorý zakaždým, keď je niekde vidíme, zaujímavo pošteklí na dlani. Hneď si tieto kúsky chceme kúpiť. Móda z pruhmi je obľúbená a pravidelne sa objavuje aj v sortimente značky Desigual. Tentoraz Desigual katalóg pre jar a leto 2015 ponúkne napríklad úžasné letné šaty s pruhmi, ktoré sú šikmo posadené na niekoľkých vrstvách tohto modelu. Na sukni je potom zdobia nežné jemné srdiečko. Čo k nim? Rozhodne niektorú z pruhovaných kabeliek Desigual.

Kabelky, topánky, šatky, šperky aj púzdra na mobil – to všetko vo vzoroch a farbách Desigual

Okrem oblečenia je Desigual katalóg vždy plný taktiež módnych doplnkov, ktoré s danou sezónne kolekciou dokonale doladíte. Nádherné kabelky, topánky, šály, šatky, púzdra na mobily či šperky – to všetko vo farbách a vzoroch Desigual nechýba ani v kolekcii S/S 2015. Čo neprehliadnuť? Rozhodne batôžtek kombinujúci hnedú kožu a pestrú tkaninu alebo napríklad nádherné vysoké sandále, ktoré dokonale ladia s už spomínanými šatami s motívom srdca. Kombinujte a bavte sa – móda Desigual nikdy nenudí!

Zdroj obrázkov: dámská kolekcia Desigual – lookbook S/S 2015

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek