Detská móda Jean Paul Gaultier x Lindex – luxus aj pre deti!

Lindex avizoval, že jeho spolupráca s dizajnérom Gaultierom bude obsahovať aj detskú kolekciu. Sľub je splnený, detská móda Gaultier x Lindex je tu!

Detská móda Jean Paul Gaultier x Lindex
Detská móda Jean Paul Gaultier x Lindex – na pultoch bude od 8. októbra 2014.

Aká matka – taká dcéra (alebo syn): tak by sa dala charakterizovať detská móda Jean Paul Gaultier x Lindex. Kolekcia totiž obsahuje identické kúsky, aké nájdete v kolekcii pre dospelých, teda presnejšie v dámskej kolekcii Jean Paul Gaultier pre Lindex. Kúsky sú predovšetkým dievčenské, ale keďže mnohé modely možno považovať za unisex, oblečiete do nich aj chlapca – bez straty jeho mužskej cti! Pulóver, kabát, čiapka s vikingskými rohmi, rukavice aj šál sú natoľko univerzálne, že pristanú ako dievčatám, tak chalanom.

Gaultier x Lindex pre deti – ako severský námorník!

Väčšina detskej kolekcie sa pohráva s modrobielymi pruhmi. Práve táto časť detskej kolekcie Gaultier pre Lindex je univerzálna ako pre chlapcov, tak pre dievčatá. Vyzerá veľmi efektne, pleteniny sú kvalitné a úplne dokonale bude toto oblečenie vyzerať, ak ho nekúpite len svoje ratolesti, ale aj sebe. Pozrite sa preto na kúsky, ktoré ponúka dámska kolekcia Jean Paul Gaultier for Lindex.

Extra Lindex móda pre deti – tattoo od Gaultiera a aj vesmírna bunda!

Kolekcia Gaultier x Lindex však nie je len o pruhoch. Návrhár a značka Lindex pridali medzi detské oblečenie tiež vesmírne striebornú moto bundu pre malé parádnice aj nohavice a dievčenskú sukňu s motívmi tatoo. Aj tieto kúsky nájdete aj v dámskej kolekcii Jean Paul Gaultier for Lindex.

Kde a kedy môžete kúpiť detské oblečenie z kolekcie Gaultier x Lindex?

Detská kolekcia Gaultier x Lindex sa rovnako ako tá dámska začne predávať 8. októbra 2014 v predajniach Lindex. Kompletne bude však dostupná pre každého na online shope lindex.sk, ktorý ponúka možnosť nákupu celej kolekcie aj zo Slovenska.

Zdroj obrázkov: detská móda Gaultier x Lindex

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek