Dievčenská kolekcia plaviek značky DC Kids pre jar a leto 2011 ponúka plavky pre väčšie slečny

Detský svet DC Kids nevyzerá príliš detsky a bude skôr určený pre trošku staršie slečny. Jarná a letná kolekcia 2011 značky DC Kids predstavuje modely dievčenských plaviek, jednodielnych aj dvojdielnych.
Dievčenská kolekcia plaviek značky DC Kids pre jar a leto 2011

Dievčenská kolekcia plaviek značky DC Kids pre jar a leto 2011

Dievčenská kolekcia plaviek značky DC Kids prichádza pre jarnú a letnú sezónu 2011 prevažne v čiernej farbe, s bielymi a červenými detaily. Niektoré sú charakteristické potlačami v podobe bielych hviezd, prúžkov či bodiek, iné zdobia volániky, kvietky a červené mašličky. Okrem jednofarebných a dvojfarebných modelov dievčenských plaviek objavíme v kolekcii aj model monokiny, čo je typ plaviek, ktorého dolná a spodná časť je spojená úzkym pruhom plavkoviny a plavky tak tvorí po oboch stranách výrazné prestrihy. Z môjho pohľadu pre deti možné až príliš zbytočné.

Modely plaviek zdobia letné doplnky v podobe kvetov vo vlasoch, klobúčikov, ďalej slnečných okuliarov rôznych, zakaždým však štýlových tvarov, kabeliek alebo výrazných náramkov. Zdá sa vám kolekcia pre deti adekvátna alebo je to na vás príliš? A čo na to vaše slečny?

Zdroj obrázkov: Fashionfromspain.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek