Elektrizujúce farby, neóny, metalický a zamatový lesk i lesk kryštálov – to sú horúce trendy pre tohtoročné topánky!

Zabudnite na matnú nudnú čiernu kožu. Tohtoročným teplým dňom budú vládnuť topánky v elektrizujúcich farbách. Podmienkou bude lakovaný alebo zamatový lesk, neónové alebo metalické farby a hitom budú topánky posiate kryštálmi alebo flitrami.

Jedno- aj viacfarebné topánky

Vaše topánky v novom módnom trende nikto neprehliadne. Budú žiariť hneď dvakrát: farbami i leskom. Farby môžu byť neónové alebo svoj lesk získať pomocou materiálu. Zamat im dodá lesk hebko zamatový a metalická farba ich rozžiari kovovým leskom, rovnako ako metalíza na aute. Vrcholom bude lesk žiariacich kryštálov, ktorými môžu byť topánky posiate decentne alebo celoplošne.

Lodičky v metalických farbáchViacfarebné topánky na vysokom opätku od Christian Louboutin

Metalicky lesklé viacfarebné topánky na vysokom opätku a platforme od Christian Louboutin. Cena: 1165 eur.

Topánky si môžete kúpiť jednofarebné alebo viacfarebné. S čiernymi topánkami, ak ich teda neosvieži nejaká lesklá farba, tento rok žiadnu slávu nezažijete. To radšej zvoľte jednofarebné, lesklé béžové topánky. Tie dnes už nahradili čierne topánky a už aj celebrity ich volia ku svojim šatám. Čierne už u nich nenájdete. Trendom sú topánky v telovej farbe.

Lodičky v telovej farbe s neónovo ružovými neoprénovými pásikmi od Pierre Hardy

Lakovky v telovej farbe s neónovo ružovými neoprénovými pásikmi od Pierre Hardy. Cena: 770 eur.

Módnym leskom sezóny, okrem laku, metalickej farby, krištáľového lesku a flitrov, je aj zamatový lesk. Aby zamat vynikol, topánky by mali byť výrazných farieb, kombinované z viacerých farieb alebo s módnym zdobením kryštálmi, kovovým vybíjaním, korálkami alebo, napríklad perím.

Zdroj obrázkov: kolekcia obuvi značiek, Net-a-porter.com, Google.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek