Hríbik zvýrazní rysy vašej tváry

Minuloročnému hitu, klasickému mikádu alebo, napríklad transparentným melírom, skončilo vrcholné obdobie a tento rok letia ľahko tónované melíry, mäkké mikádo, a podržte sa – hríbik! Síce asi odlišný od toho, aký si pamätáme zo školy, ale stále je to hríb!

Ofina má byť na linke s ostatnými vlasmi

Najmódnejšia je dĺžka tesne okolo uší, najlepšie zastrihnutá tak, že ofina tvorí jednoliatu líniu s ostatnými vlasmi. Hlavným aspektom je objem a zas len objem. Ideálny je pre všetky záujemkyne o klasický tvar s trochou sviežeho moderného švihu. Pre usadlejšie príležitosti môžete jednotlivé vlásky sčesať do, pre bežné nosenie bude šik i ľahko rozstrapatený vzhľad.
Typy hríbikov - uhladené aj rozstrapatené

Hríbik pomôže s mastnými vlasmi

Hríbik je ideálny pre dámy, ktoré sa trápia s mastnými a spľasnutými vlasmi. Kratší zostrih sa ľahko a rýchlo umyje a navyše sa vďaka nemu vlasy tak nenalepia na hlavu a vstrebávajú tak málo tuku.

Pre „rovnovlásky“ je hríbik úplne ideálny

Hríbik skvelo vynikne pri rovných vlasoch. Voľba svetlejších odtieňov vlasov do čela presvetľuje tvár. Ofina by mala mať v tvárovej časti o dva stupne svetlejší tón. I keď bude v miestnosti tma, žene s takýmto účesom bude tvár žiariť.

Blond je ,,in“ a bude i túto sezónu. V kurze sú teraz prirodzené a pritom luxusne vyzerajúce blond vlasy, ktorých dosiahnete farbením tónu po tóne. K blond základu pridajte melír vytvorený ďalšími odtieňmi blond – od tmavej blond až po vanilkovú. Ak preferujete červené odtiene, voľte teplé tóny v jemnejších farbách spolu so zlatým zosvetľujúcim melírom. Odtiene červenej od vínovej a jahodovej blond až po medenohnedú a gaštanovú patria medzi tie, s ktorými rozhodne neurobíte chybu.

Celebrity idú s dobou

Rihanna, Laura Marling a Kimberly Foster ostrihané na hríbik
Rihanna, Laura Marling, Kimberly Foster

Zo sveta celebrít podobným zostrihom holdujú, napríklad anglická hudobníčka Laura Marling, americká herečka Kimberly Foster preslávená seriálom Dallas, alebo v menšej úprave, svetovo preslávená speváčka Rihanna. Osemdesiate roky sa skrátka vracajú späť do kurzu, len v trochu inom kabáte a s novou inšpiráciou v duši.

Zdroj fotografií: Aahairstyle.com, Musicremedy.com, Georgecaroll.com, Hji.co.uk, Usmagazine.com, Hairfinder.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek