Jesenné outfity, ktoré vás zahrejú

Dnes sa dočítate o šikovných pomocníkoch, na ktorých sa môžete spoľahnúť počas chladných jesenných dní. Pomocou nich vytvoríte „cool“ outfity, ktoré nebudú doslova studené, ale práve naopak. Zahrejú vás nielen pri srdci, ale aj všade inde. Poďme si ich spolu stručne predstaviť!

Dámy, všetko sa logicky odvíja od stupňa chladu či mrazu. 🙂 Ak nie je táto hodnota hrozivo vysoká, pokojne noste aj naďalej svoje sako ako vrchnú vrstvu. Avšak, na bežný top, ktorý pod sakom nosíte, natiahnite ešte kašmírový rolák a máte vybavené!

Ak je sveter z hrubšieho materiálu, sako by malo byť mierne oversize, aby sa pod neho zmestil. Zázračnú techniku vrstvenia (napr. tielko + košeľa + hrubý sveter) posuniete na úplne iný level, ak cez pás uviažete tzv.belt bag alebo ľadvinku. Krásne vám to vytvaruje siluetu.

Koláž trendy outfitov, ktoré zároveň zahrejú.
Vyhnite sa domácemu „maródovaniu“ a smelo sa zababušte do trendy kúskov!

Overenou klasikou je nadčasový vlnený kabát ťavej farby, ktorý sa hodí ku všetkému. Ak je babie leto ešte iba v jeho zárodkoch, postačí vám aj ľahšie pončo, ktoré je momentálne veľmi trendy. Už len roztiahnuť krídla ako netopier! 🙂

Pokračujeme v sekcii pletenín. Predĺžený kardigán je viac ako top voľba. Nosiť ho môžete nielen k džínsom, ale tiež s minisukňou a rebelskými čižmami á la motorkárka. Vrcholom úpletovej ženskosti sú šaty z tohto hrejivého materiálu, pričom sa budete cítiť ako zabalená v deke. Ak majú rolák, je to bonus nielen pre vaše hrdlo, ale aj pre váš štýl. Obujte k nim čižmy nad kolená, prípadne opäť previažte belt bag.

Dnešnú poradňu zakončujeme v oddelení doplnkov. Okrem rukavíc určite nezabúdajte na vlnený klobúk, ktorý dodá outfitu neskutočný šmrnc. Dlhá objemná šatka, ktorú si okolo krku omotáte minimálne dva krát je – dúfam – už absolútnou samozrejmosťou každého šatníka. V prípade, že nie, šup do obchodu zohnať konečne tú vašu!

Želám vám teplú a štýlovú jeseň bez bacilov! 🙂

Zdroj obrázkov: Pinterest.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek