Kabáty Desigual – katalóg jeseň/zima 2014

Pozrite sa na kompletný katalóg s kabátmi Desigual pre jeseň a zimu 2014. V katalógu nájdete ceny kabátov aj veľký obrázok produktu.
Kabáty Desigual jeseň zima 2014

Kabáty Desigual jeseň/zima 2014 – vybrané modely z katalógu značky.

Kabáty Desigual pre jeseň a zimu 2014 obsahujú modely kabátov z klasickej Desigual kolekcie a taktiež kabáty z kolekcie Monsieur C. Lacroix Desigual, ktorú pre značku už po niekoľkýkrát pripravuje slávny módny návrhár Christian Lacroix. Módna kolekcia obsahuje Desigual kabáty v tradičnom trojštvrťovom prevedení, obľúbené patchworkové a vyšívané modely, ale aj modely z flaušu alebo kabáty Desigual v štýle parky. Tieto modely sa dostávajú na hranicu medzi kabátom a bundou. Pozrite sa na fotogalériu Kabáty Desigual – katalóg jeseň/zima 2014.

Medzi Desigual kabáty pre jeseň/zima 2014 nájdete ikonický bodkovaný bielo-čierny model kabátu. Aj on bol navrhnutý C. Lacroix. Podobne, ako nádherné flaušové kabáty hrajúce sa s valérami šedej a oranžovej na kabátoch zdobených luxusnými zlatými gombíkmi s umelou perlou. Kabáty Desigual striedajú obľúbené princesové strihy vypasované v páse, s voľnejšími, skôr rovnými modelmi a so strihmi klasických dlhých kabátových búnd. Niektoré vypasované kabáty doplňuje aj opasok. U týchto modelov tiež pozor na šírku v oblasti pŕs. Kabáty vždy skúšajte s podprsenkou a najlepšie svetrom. Oboje dokáže váš objem zväčšiť a kabátik by vám potom mohol byť tesný. Najmä, ak by ste pod neho obliekla push-upku.

Zdroj obrázkov: Desigual kabáty 2014 – kolekcia jeseň/zima

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek