Kabelky LUCIELA TASCHEN – kožené tašky v nevšednom dizajne

LUCIELA TASCHEN predstavuje novú kolekciu kožených tašiek inšpirovanú novodobým fenoménom zdobenia ľudského tela – piercingom, tetovaním a brandingom.

České kabelky LUCIELA TASCHEN s názvom SKI TO SKIN – AW2014 sú inšpirované novodobým fenoménom zdobenia ľudského tela – piercingom, tetovaním a brandingom. Voskovaná brúsená hovädzia useň v kombinácii s množstvom kovových komponentov sa objavuje na troch modeloch kabeliek LUCIELA TASCHEN v štyroch farebných kombináciách: telovo ružovej, temne šedej, krémovo bielej a petrolejovo modrej. Kolekciu kabeliek LUCIELA TASCHEN tvorí elegantný ruksak, taška cez rameno či do ruky a variabilná listová kabelka na pas alebo na rameno.

Nové kožené tašky LUCIELA TASCHEN budú predstavené na módnej prehliadke Jany Mikešovej v rámci MBPFW 2014 (Mercedes Benz Prague Fashion Weekend) v nedeľu 7.septembra o 11.30 v budove Právnickej fakulty UK. Jana Mikešová pracuje prevažne s vlnou a hodvábom, nájdete u nej mohutné svetre, ale aj ľahké šaty z hodvábu či jemné vlnené priadze. Na prehliadke sa objaví aj pokrývky hlavy modistky Kataríny Čadovej.

Za vizuálnym stvárnením kolekcie kabeliek LUCIELA TASCHEN – SKIN TO SKIN stojí fotografka Vendula Fantová, ktorá pracovala s cover girl posledného čísla magazínu Tetovanie Romanou Sedlickou. O make up a vlasy sa postarala Kristína Marčeková zo Studia Professional Claudie Marčeková. Nádhernú čelenku zo živých kvetov vytvorila Šárka Kettnerová z Fleur Fatale.Kabelky LUCIELA TASCHEN sú kvalitné ručne spracované tašky a kabelky. Pevná koža, precízne spracovanie, jednoduché designy. Prevažne české materiály, miestna ručná výroba – to je česká lokálna značka LUCIELA TASCHEN.

SHOWROOM LUCIELA TASCHEN: Petrská 10, Praha 1 (medzi Petrským námestím a Petrskou vežou)
Otvorené pondelok až piatok od 14:00 do 19:00 alebo podľa telefonického dohovoru.

  • Foto: Vendula Fantová
  • Modelka: Romana Sedlická
  • Make up & hair: Kristína Marčeková, Studio Professional Claudie Marčeková
  • Kvetinová čelenka: Šárka Kettnerová, Fleur Fatale

Zdroj obrázkov: LUCIELA TASCHEN

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek