Kalendár Pirelli 2015 predstaví prvýkrát XXL tvary – na Candice Huffine!

V päťdesiatročnej histórii sa tak ešte nestalo! Kalendár Pirelli 2015 predstaví na svojich fotografiách prvýkrát modelku plných tvarov – úspešnú Candice Huffine!

Kalendár Pirelli 2015 si ako darček k svojim päťdesiatke dáva darček. Trochu viac kriviek ako obvykle. Extra štíhle modelky, akou je napríklad „anjelik“ Victoria`s Secret Adriana Lima, doplní takmer tridsaťročná Candice Huffine s mierami o dosť väčšími. Nečakajte ale, že bude dvanásť stránok kalendára XXL modelkami prešpikovaný od januára do decembra. Candice Huffine, patriaci do desiatky najžiadanejších a najúspešnejších plnoštíhlych modeliek, bude jedinou plnou kráskou kalendára. Napriek tomu si Candice Huffine myslí, že je to veľký pokrok. „Moja prítomnosť v tomto kalendári je dôkazom, že sa skutočne niečo mení,“ povedala Candice Huffine.

Plnoštíhla kráska Candice Huffine na stránkach kalendára Pirelli 2015
Plnoštíhla kráska Candice Huffine sa teraz ako prvý XXL modelka objaví na stránkach kalendára Pirelli 2015.

Viete, aké má nová hviezda kalendára Pirelli Candice Huffine miery?

  • Výška: 180 cm
  • Miery (prsia-pás-boky): 96-84-110
  • Vek: 29 let
  • Farba vlasov: hnedé
  • Farba očí: hnedé
Candice Huffine
Candice Huffine svojimi krivkami provokuje aj dodáva ženám sebavedomie.

Candice Huffine patrí medzi desať najúspešnejších plnoštíhlych modeliek sveta

Keď chce niekto provokovať, vytiahne plné krivky Candice Huffine. Keď prídete k pultom s kolekciou pre plnoštíhle ženy, opäť sa siahnete po Candice. Candice Huffine rozhodne nie je žiadna začínajúca modelka. Jej plné krivky zaplnili obálku talianskej edície Vogue, W Magazine, i-D aj Harper`s Bazaar. Za fotografiami Candice Huffine stojí dosť často slávny fotograf Steven Meisel, dokonca aj za tými najslávnejšími z W Magazine. A keďže je teraz autorom fotografií pre kalendár Pirelli, nečudo, že si zo všetkých XXL krások vybral opäť Candice.

Candice Huffine patrí medzi top 10 najžiadanejších plnoštíhlych modeliek sveta
Candice Huffine patrí medzi top 10 najžiadanejších plnoštíhlych modeliek sveta.

Kalendár Pirelli 2015 – fetiš a kontrast krásy

Rok 2015 bude rokom fetišizmu. 50 odtieňov šedi rozpútalo novú sexuálnu revolúciu a tak sa aj Pirelli vydáva provokatívnejším smerom. V štylizácia má prsty bývalá šéfredaktorka francúzskej edície Vogue Carine Roitfeld a okrem Candice Huffine sa vo fetiš pózach objaví tiež už spomínaná Adriana Lima, Natalia Vodianova, Karen Elson alebo Gigi Hadid. Práve tieto štíhle krásky budú tvoriť kontrast k realite, ktorú rozhodne viac pripomína práve Candice Huffine. Kalendár bude slávnostne predstavený v novembri 2014. Nikde ho nekúpite. Je určený len pre VIP klientov Pirelli. Napriek tomu ako každý rok, budú fotografie z kalendára tým, čo bude plniť stránky médií.

Zdroj obrázkov: Fashiongonerogue.com, osobný archív Candice Huffine (Facebook, Instagram), repro Dailymail.co.uk

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek