Krásna aj v zrelom veku! 59-ročná stará mama je stále modelkou

59-ročná dvojnásobná stará mama nonšalantne necháva o polovicu mladšie ženy v nemom úžase a obdive. Mnohé 20-ročné modelky predbieha v modelingových zákazkách a pózuje pre najväčšie svetoznáme značky.

Nadmieru úspešná modelka je neustále žiadaná v priemysle, ktorý je známy tým, že je krutý v otázke krásy, sviežosti a hľadaní neustále mladších ženských modeliek. Nikto by sa neodvážil tvrdiť, že svet modelingu bude stáť o modelku v tak pokročilom veku. Yasmina Rossi je skôr výnimkou ako pravidlom, ale o to viac pôsobí motivačne pre mladšie generácie modeliek, ktoré sa s postupným vekom obávajú o zvyšok kariéry, ktorej toho toľko obetúvajú.

59-ročná modelka Yasmina RossiModelka Yasmina Rossi v plavkách

Yasmina Rossi, vo veku 59 rokov, svetu stále ukazuje svoju krásu zrelej ženy s pohľadom mladučkej modelky plnej života a radosti. Krásna modelka vyrastala na francúzskom ostrove Korzika, no momentálne sa usadila a žije v Malibu. Je hrdou starou matkou dvoch vnúčat a ako mladé dievča v ich veku nikdy nesnívala o takom modelingovom úspechu, ktorý dosiahla až v zrelom veku.

Mnohí by chceli vedieť tajomstvo úspechu, ktorým si Yasmina dokázala udržať telo ženy, ktoré nemajú ani mnohé 20 ročné slečny. Jej tajomstvo spočíva v jednoduchom režime, ktorý sa skladá z pravidelného cvičenia a behu, organického jedla a to predovšetkým rýb, zeleniny a repkového oleja. Jedenkrát do týždňa si dopraje píling celého tela s prípravkom vlastného receptu z olivového oleja a cukru. Každý deň si veľmi rada pochutí na avokáde, ovocí bohatom na aminokyseliny, a na organickom mäse, najmä rybách.

Podľa nej, je dôležité nepreháňať to s cvičením. Telo si musí samo povedať, kedy mu stačilo a netreba ho presilovať. Navyše, Yasmine sa snaží neužívať žiadne lieky a v prípade choroby sa spolieha na homeopatickú prírodnú liečbu.

S modelingom začala pre dané odvetvie v naozaj neskorom veku, až po 25 narodeninách. Skutočný úspech však dosiahla až vo veku 45 rokov, kedy sa stala známou tvárou značiek Yves Saint Laurent, Hermes a Jil Sander. Po presťahovaní do New Yorku našla skutočný úspech v reklamách pre Macy´s a Mastercard. Momentálne pracuje ako popredná tvár značky Marks & Spencer, v ktorej debutovala vo vianočnej reklame v roku 2012.

Yasmina svojím výzorom a životným štýlom skutočne nepatrí medzi tradičné staré mamy, ktoré vypekajú pre svoje vnúčatá a odprevádzajú ich na plavecké tréningy. Svoj aktívny modelingový život neustále zdieľa na sociálnych sieťach a sama tvrdí, že jej život nabral neočakávaný spád, ktorý jej otvoril nové možnosti a priniesol nové zážitky. Okrem modelingu sa Yasmina aktívne venuje fotografovaniu a keramike.

Stará mama a modelka Yasmina Rossi

Neprehliadnuteľná Yasmina so svojimi dlhými striebornými vlasmi a krásnymi hnedými očami pôsobí ako vzor pre viaceré ženy, ktoré sa obávajú, že krása v každom veku je len mýtom. Zatiaľ, čo sa viaceré ženy sťažujú na pribúdajúce vrásky, Yasmina ich berie ako prirodzený jav, ktorému netreba vnútorne prepadnúť, ale akceptovať ho, ako aj svoj vek a samú seba. Krásna modelka nám preto aj vo veku 59 rokov ukazuje, že aj v pokročilom veku je možné dosiahnuť svoje sny a udržať sa mladou telom i dušou.

59-ročná Yasmina RossiModelka Yasmina Rossi v aute59-ročná modelka v plavkáchStará mama a stále modelka - Yasmina RossiModelka Yasmina Rossi

Zdroj obrázkov: www.boredpanda.com, www.dailymail.co.uk, www.india.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek