Lanvin predstavuje (ne)normálnu rodinku modelky Edie Campbell

Pozrite sa, ako to dopadne, keď sa do Lanvin oblečenia oblečie celá rodina modelky Edie Campbell, ktorá je tvárou kampane tejto luxusnej značky.

Luxusná značka Lanvin sa vykašľala na symboly luxusu a vo svojej jesennej kampani stavila na vtip. Z kampane sa stala rodinná záležitosť Edie Campbell, modelky, ktorá je tvárou Lanvin kampane. Britská modelka a Lanvin do oblečenia z kolekcie Lanvin pre jeseň a zimu 2014 totiž nepriodeli len samotnú Edie Campbell, ale celú jej rodinu. A tak na fotkách z kampane môžete vidieť takú (ne)normálnu britskú rodinku. Campebells family v akcii!

Britská modelka Edie Campbell si natáčanie a fotenie kampane rozhodne užívala. Do oblečenia Lanvin sa obliekol jej priateľ Otis Ferry, jej mama aj otec, sestra, brat, starí rodičia aj priateľ jej sestry. Rodinná partia toho veľa nenahrala a hoci je príbeh koncipovaný len v štýle „vojdi z dverí alebo do nich vojdi“ je veľmi vtipná. Voyérovia pozrite sa, čo má Edie Campbell za podarenú rodinku. A my, ktoré zaujíma viac móda ako bulvár, pozrieme sa, ako vyzerá jesenná kolekcia Lanvin na (ne)obyčajných ľuďoch. (Snímky ku kampani nafotil Tim Walker.)

Zdroj obrázkov: Lanvin

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek