Luxusná móda Haute Couture pre jar 2015: to naj z druhého dňa!

Druhý prehliadkový deň Haute Couture s kolekciami na jar 2015 patril, predovšetkým, známym značkám Chanel a Armani Privé. Pozrite sa na to najlepšie!

Hoci druhý prehliadkový deň Haute Couture Spring 2015 bol očakávaný najmä kvôli značkám Chanel a Armani Privé, ja osobne som sa tešila na úplne iné. A to na romantiku z kolekcie Georges Hobeika, ktorá je veľmi inšpiratívna, nech už sa chystáte na akúkoľvek spoločenskú udalosť alebo na ples, a tiež na, môjmu srdcu blízku, módu z kolekcie Stephane Rolland, na šatoch, z ktorých tentoraz k môjmu  prekvapeniu vyrástol, dokonca, choroš.

Výber šiat z druhého dňa Haute Couture
Pozrite si najlepšie modely z druhého Haute Couture Spring 2015.

Začala som svojimi dvoma obľúbencami, a tak sa k nim musím vrátiť. Kto sa ešte nezoznámil s romantickým luxusom Georges Hobeika, o veľa prichádza. Nová luxusná móda z Haute Couture kolekcie pre jar 2015 zostala predovšetkým v pastelových farbách a celá sa oddala kvetinovým motívom, ktoré kde tu zdobia aj 3D motýle.

Kolekcia Georges Hobeika - jar 2015

Luxusná móda Haute Couture Spring 2015 od Georges Hobeika. Zdobia ju kvetinové motívy aj motýle.

Stephane Rolland je módny návrhár, ktorý zvláda nádherné noblesné večerné róby podať vždy v modernom poňatí bez toho, aby stratili na svojej romantickosti a luxusnosti. Farebne býva umiernený, aj tentoraz si vystačil s čiernou, bielou, odtieňmi hnedej a doplnkovými metalickými tkaninami v zlatej a striebornej.

Šaty Stephane Rolland z kolekcie jar 2015
Haute Couture kolekcia Spring 2015 od Stephane Rolland.

Najlepšie luxusná móda z 2. dňa Haute Couture

Zo všetkých prehliadok druhého dňa sme vybrali top 100 najlepších modelov. Zastúpenie má každý z návrhárov, či už patriacich medzi coutiérov alebo hosťujúcich. Samozrejme, niektorí návrhári vo výbere dominujú.

Ktorá kolekcia z druhého dňa Haute Couture módnych prehliadok sa páči najviac vám?

Zdroj obrázkov: Haute Couture Jaro 2015, Style.com, Fashionising.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek