Mačka Choupette Karla Lagerfelda má novú kolekciu módnych doplnkov!

Karl Lagerfeld navrhol ďalšiu módnu kolekciu inšpirovanú svojou mačkou Choupette. Tentokrát ale nečakajte nič roztomilého – prichádza mačka-monštrum!

Lagerfeldova mačka Choupette je pravdepodobne najznámejšou mačkou na svete. (Páni fyzici, odkaz pre vás: pravdepodobne už známejšia, než Schrödinger mačka.) Tentoraz sa ale Karl Lagerfeld vyliečil z bezmedzného obdivu k svojmu bielemu anjelikovi. Už to nie je sladký biely miláčik, ale mačacie monštrum, ktoré vie vystrčiť pazúriky, zaprskať aj vyceriť mačacie zúbky. A čo iné čakať od slávneho módneho návrhára Karla Lagerfelda, než že to dá celému svetu vedieť prostredníctvom svojej módnej kolekcie. „Svojej“ ale nie je to presné slovo. Keďže od roku 2013, kedy sa Lagerfeldova biela mačka Choupette stala módnou ikonou, má tiež vlastnú módnu kolekciu. Tá tohtoročná pre jeseň a zimu 2014/2015 pekne prská??!

Monster Choupette mačacia kolekcia Karla Lagerfeld

Monster Choupette – monštruózna mačacia kolekcia Karla Lagerfelda a jeho mačky.

Monštier Choupette, ako sa nová línia predovšetkým módnych doplnkov Lagerfeldovej mačky Choupette volá, sa do obchodov dostane už tento rok v novembri. Ak milujete mačky a ste ochotní investovať do módy, bude to super módny vianočný darček. Zo Slovenska je najlepšie siahnuť po nákupe online na niektorom zo zahraničných fashion shopov. Doprava nebýva drahšia ako tu na Slovensku a dosť často býva dokonca zadarmo.

Monster Choupette – prskajúce módne doplnky mačky Karla Lagerfelda

Kolekcia Monster Choupette

Kolekcia Monster Choupette bude skvelou módnou predvianočnou zábavou. Predávať sa začne v novembri 2014.

Choupette kolekcia bude obsahovať predovšetkým sériu tašiek a puzdier – veľkú kabelku, menšiu listovú kabelku a peňaženku. V kolekcii bude módna šatka s Choupette, tričko, ponožky, „zubiace sa“ balerínky a prívesky na kľúče v dvoch farbách. Kým luxusnejšia časť kolekcia je v čierno-béžovom prevedení s pestrejšími obrázkami mačičky Choupette, lacnejšie kúsky sú modro-červené.

Lagerfeldové monštrá 2.0

Karl Lagerfeld nevytvoril monštruóznu kolekciu prvýkrát. Teraz ju síce venoval svojej mačke Choupette, ale už predtým pripravil monštrami inšpirované módne doplnky a kabelky pre značku Fendi, ktorej je kreatívnym riaditeľom. Monštruózna móda Fendi s monštrami nazvanými Bag Bugs slávila úspech, tak prečo ho teraz neurobiť vo verzii 2.0 s mačkou ako katalyzátorom úspechu?

Bag Bugs v kolekcii Fendi

Bag Bugs monštrami v kolekcii Fendi dokázal Lagerfeld vtipne „zhodiť“ konzervatívnosť značky a nalákať na produkty nových zákazníkov.

Lagerfeldova mačka Choupette je módna ikona

Kolekciu kabeliek má Choupette za sebou už druhýkrát. Okrem toho má aj vlastný make-up. Lagerfeldova mačka má svoj vlastný Twitter a už tiež poskytla interview. Nedivila by som sa, keby bola v budúcnosti prvá mačacia turistkou vo vesmíre alebo ju nechal Karl Lagerfeld naklonovať. Choupette proste vie, čo je in.

Mačka Choupette Karla Lagerfelda

Mačka Choupette Karla Lagerfelda má za sebou už kolekciu úspešných kabeliek aj kozmetickú kolekciu make-upu.

Zdroj obrázkov: Karl Lagerfeld – Monster Choupette a ďalšie „príšernosti“ cez Google

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek