Mermani alebo trendy vo farbení vlasov pre mužov

Ani sme sa nenazdali a po poslednom fenoméne „hipstera“, na svet prichádza ďalší pánsky trend. Tajomstvo je vonku! Najnovším trendom mužov dneška je farbenie vlasov tými najžiarivejšími a najbláznivejšími odtieňmi farieb, aké si vieme predstaviť. Vyzerá to tak, že muži zbúrali hranice pôvodne čisto ženskej domény a ako inak, než v pompéznom a neprehliadnuteľnom štýle.

Muž s farebnými vlasmiMuž s fialovými vlasmi

Zdá sa, že napriek tomu, že väčšina mužov má krátky strih a teda menej vlasov, o ktoré sa treba starať, a ktorými sa my ženy tak rady pýšime, našli muži spôsob, ako vyťažiť maximálny efekt použitím sviežich pestrých farieb. Gaštanovú hnedú, uhľovočiernu a platinový blond muži nahradili žiarivou tyrkysovou, sýtou fialovou či limetkovo-zelenou farbou.

Muž s limetkovými vlasmiMuž s fialovými vlasmi a bradouMuž so zeleným čírom

Existuje nekonečne veľa spôsobov, ako sa človek môže vyjadriť a prezentovať v spoločnosti, a to aj vďaka použitiu odvážnych jasných farieb pre svoje vlasy. Ženy už preto nebudú jediné, ktoré vďaka správnej farbe našli svoje pravé ja.

Tento nový typ muža s tyrkysovou bradou a fialovými vlasmi dostal meno „merman“, šikovne odvodené od slova „mermaid“, v preklade morská panna. Prečo by to mali byť výsostne ženy, ktoré farbou svojich vlasov pripomínajú obľúbenú mytologickú bytosť?

Jedna vec je jasná, tento priam šokujúci štýl by pravdepodobne zamiešal karty v príbehu morskej panny Ariel, ktorá by premýšľala dvakrát pri výbere medzi princom Erikom a naším tyrkysovovlasím mermanom.

Nakoniec, posúďte sami… 😉

Muž s fialovou bradouStarší muž s fialovou bradouMuž so zelenými vlasmiMuž so zelenou bradouMuž so zeleným obočím a bradouMuži s farebnými vlasmi

Zdroj obrázkov: www.boredpanda.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek