Michelle Williams predstavuje nové kabelky Louis Vuitton

Michelle Williams je hviezdou novej reklamnej kampane Louis Vuitton. Predstavuje úžasné kultové LV kabelky Capucines a Lockit.

Michelle Williams nafotila pre Louis Vuitton novú reklamnú kampaň. Autorom snímkou je Peter Lindbergh. Michelle je už tretiu sezónu za sebou ambasádorskou značky Louis Vuitton.

Michelle momentálne žiari na Broadwayi v kritiky ocenenej a populárnej inscenácii klasického muzikálu Kabaret, ktorú spolurežírují Sam Mendes a Rob Marshall. Napriek tomu však si našla čas aj pre svoju srdcovú značku Louis Vuitton a nafotila kampaň so slávnym fotograf Peter Lindbergh. Výsledkom je séria portrétov, ktorá poodhaľuje ženu, ktorá je za slávnou herečkou – rovnováhu sily a krehkosti, vďaka ktorej je Michelle Williams tak dobrou voľbou pre svoju úlohu ako tvár značky Louis Vuitton.

V kampani s Michelle Williams „spoluúčinkujú“ dve kultové kabelky Louis Vuitton – Capucines a Lockit

V kampani s Michelle Williams vidíme kultové kabelky Louis Vuitton, Capucines a Lockit v nových odtieňoch: Outremer (nebeská modrá), Magnolia (delikátna ružová) a Cobalt (tmavo modrá s výrazne ružovým lemovaním) pri modeli Capucines; Galet (béžová) a čierna s lemovaním z hadej kože u modelu Lockit. Ďalej sa v kampani prestavujú Louis Vuitton hodinky Emprise. A vôbec prvýkrát má Michelle Williams na sebe modely z kolekcií Nicolasa Ghesqui?re. Minimalisticky ladené newyorskej štúdio rezonuje čistými líniami kabeliek aj oblečenie, ktoré podčiarkujú expresívne krásu Michelle Williams pre delikátne a intímnu atmosféru snímok.

Reklamná kampaň Louis Vuitton s Michelle Williams sa premiérovo predstaví v októbrovom vydaní svetových magazínov.

  • Fotografie: Peter Lindbergh
  • Vlasový styling: Odile Gilbert
  • Styling: Carine Routfeld
  • Make-up: Angela Levin

Zdroj obrázkov: Louis Vuitton

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek