Mikádo a Bob – nové účesy a strihy pre každú z vás – hoci aj 100x inak!

Opäť máte chuť na zmenu svojej korunky krásy, ale zároveň sa obávate, že vás krátke vlasy čoskoro omrzia? Vyskúšajte obľúbený strih „Bob“ alebo „Mikádo“, ktorý, ak je poctivo a správne zostrihaný,  je skvelým riešením pre každý typ vlasov. Môžete sa vyhrať s rôznymi tvarmi a dĺžkami účesu, vrátane odvážnych  farebností.

Nadčasovosť tohto strihu je daná tým, že sa môže nosiť naozaj dlhý aj krátky, rafinovane uhladený aj strapatý . Taktiež mu svedčí jednoliata farba, nepravidelné melírované pramienky, ale aj všetky možné uletené odtiene dúhy ako modrá, ružová či fialová.

Bob alebo Mikádo si obľúbilo aj množstvo celebrít. Tak prečo si nezobrať príklad a ozvláštniť svoju korunku krásy práve toto leto? Možností je naozaj veľa, stačí sa len inšpirovať celebritami, ktoré sa odvážili prepadnúť tomuto ošiaľu. Musím uznať, že výsledok stál za to!

Celebrity s obľúbeným účesom BOB
Ikony ako Dua Lipa, Cara Delevigne a elegantná Victoria Beckham sú dôkazom toho, že účes Bob je naozaj vhodný pre každý typ ženy.

Doprajte farebné leto aj vášmu mikádu!

Ak vám záleží na objemnejšom účese, ten sa dá dosiahnuť nielen pomocou natáčania kulmou, resp. žehličkou, ale aj aplikáciou rôznych farebných tónov, ktoré vám vytvoria opticky hustejšiu hrivu. Dokonalé pigmenty odvážnych letných odtieňov si môžete vytvoriť aj sama doma pomocou radu Colorista od L´oréal Paris.

Chcete zmeniť pravidlá permanentne, ako to obľubujú instagramové influencerky? Alebo patríte medzi overenú klasiku, ktorá preferuje kontrolu nad vecami, a to vrátane experimentov s farbou vašich vlasov? Či už chcete farbu vášho Bob účesu osviežiť na niekoľko mesiacov, dní alebo hodín, Colorista vám ponúka riešenie pre všetky varianty.

S radom Colorista si vykúzlite iný účes každý deň
V lete oživte svoje Mikádo záplavou sviežich farieb – či už natrvalo, alebo iba na pár dní. Vy rozhodujete!.

Možnosti Bob účesu sú nekonečné

Dĺžka Bobu alebo Mikáda môže siahať od uši až po ramená. Strih je natoľko univerzálny, že ho môžete prispôsobiť líniám vašej tváre. Napríklad, ak máte tvár okrúhlu, zvoľte predĺžený strih vpredu. Ak je vaša tvár skôr podlhovastá, opticky ju zaokrúhlite kratšou dĺžkou vlasov – končiacou  pri brade.
Ak chcete dosiahnuť bohatší objem vlasov môžete ho natočiť, pohrať sa s odtieňmi pramienkov alebo poprosiť kaderníka, aby ho postupne prestrihal. Naopak, môžete nechať vyniknúť iba uhladenú variantu tohto strihu. Tá je obľúbená, ak chcete pôsobiť seriózne a elegantnejšie napríklad pri určitej spoločenskej príležitosti. Pre ešte dôkladnejšiu inšpiráciu si prelistujte našu galériu tohto obľúbeného strihu a vyberte si vášho favorita!

 

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek