Miu Miu chystá jesennú sezónu plnú elegancie a retro oblečenia!

Miuccia Prada a značka Miu Miu, lacnejšie sestra Prada, nesmie chýbať na udalosti, ktorou je parížsky týždeň módy Paris Fashion Week. Svoju kolekciu pre jeseň a zimu 2011/2012 predstavila medzi poslednými, ale vďaka svojmu talentu sa ako obvykle v úspešnosti svojich modelov, zaradila medzi jedničky. Máte radi retro v kombinácii s eleganciou? Potom je tu práve pre vás kolekcia Miu Miu pre nadchádzajúcu jeseň a zimu 2011/2012.

Kolekcia Miu Miu pre jeseň a zimu 2011/2012 hýri objemom svojich topov. Charakteristické sú nadýchané strihy, veľké ramená alebo balónové rukávy. Ak zostaneme u zvrškov, typické sú pre kolekciu špicaté výrazné goliere. Robustne pôsobiaci vrchný diel outfitu prechádza v jemnejšiu časť spodnej časti outfitu, teda sukne – či už samostatné alebo ako súčasť šiat. Väčšinou sa jedná o sukne splývavé alebo puzdrové. V celej šírke kolekcii nenájdeme ani jeden klasický model nohavíc, a napriek tomu kolekcia ponúka toľko možností. Čo však nájdeme, je plno kvetín, a to v podobe potlače na oblečeniu.
Oblečenie z kolekcie Miu Miu

Oblečenie z kolekcie Miu Miu kombinuje retro a eleganciu.

Miucia Prada

Miucia Prada založila značku Miu Miu ako lacnejšiu sestru Prada.

Miuccia Prada založila značku Miu Miu ako lacnejšiu sestru k staršej značke Prada v roku 1993. Kolekcia Miu Miu ponúka oblečenie a módne doplnky pre šik ženy, ktorým nechýba sebadôvera a vyrovnanosť. Medzi celebrity nakupujúce v butikoch Miu Miu patrí napríklad Nicole Richie alebo Mischa Barton.

Zdroj obrázkov: Style.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek