Mobilná aplikácia pre iPhone a Android telefóny umožní rýchlo vyriešiť módnu dilemu a nákupné rozhodnutie

Kúpiť či nekúpiť? To je častá otázka mnohých žien stojacich v skúšobných kabínkach. Každá z nás občas potrebuje poradiť, či nám to sluší, či vyhliadnuté džínsy nerobia veľký zadok alebo ten kabát naozaj stojí za tie peniaze. V ideálnom prípade sa pýtame kamarátky, ktorú máme po ruke, v tom lepšom na telefóne, v najhoršom si musíme poradiť sami. Teda museli sme.

Od 14. novembra si môžete zdarma stiahnuť do svojho iPhonu alebo Androidu mobilnú aplikáciu StyleBee, ktorá už navždy ukončí vaše váhanie pri nákupoch. StyleBee funguje jednoducho: vyfotíte sa v tom, s čím potrebujete poradiť a odošlete dotaz spoločne s fotkou cez aplikáciu vašim kamarátkam a ostatným používateľkám StyleBee. Potom už je na vás, či dáte na ich odporúčanie a danú vec si kúpite alebo si vyberiete iný kúsok. Názory od používateliek získate zadarmo vďaka magazínu ČiliChili počas niekoľkých hodín alebo za drobný poplatok do 15 minút (tzv. rýchle hodnotenie), takže si na ne môžete počkať v skúšobnej kabínke alebo obchode.

Oproti doteraz zasielaným MMS správam kamarátkam je aplikácia StyleBee rýchlejšia, lacnejšia, ale aj s jej pomocou získate oveľa viac názorov počas krátkeho času. StyleBee je určená nielen pre majiteľky chytrých telefónov, ktoré potrebujú rozhodnúť dilemu pri nákupoch. Je pre všetky ženy, ktoré rady sledujú nové trendy v móde, hľadajú inšpiráciu u ostatných a naopak aj rady poradia ostatným, čo im pristane. So StyleBee vás bude nakupovanie a obliekanie baviť zase o niečo viac.

Zdroj obrázkov: StyleBee

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek