Módne doplnky PARFOIS – čo na módnych mólach, to vo vašom šatníku!

Značka PARFOIS zameraná na módne doplnky, s ktorou sa už zžívate aj u nás na Slovensku, prichádza s novinkami pre sezónu jeseň/zima 2014.

Nová kolekcia módnych doplnkov PARFOIS dokáže pokryť všetky príležitosti, pre ktoré je hľadáme. Nielenže obsahuje všetko od topánok, cez kabelky, bižutériu až po ďalšie módne doplnky, ale dokáže nás ozdobiť do práce, do školy, na večierok, na ples alebo nás jednoducho len tak skrášliť napríklad k oblečeniu pre voľný čas. Jesenné inšpirácie PARFOIS vychádzajú opäť z trendov, ktoré diktujú prehliadkové móla. Stačí sa bližšie pozrieť napríklad na obrie šperky s cool nápismi. Také sme videli na prehliadkach Lanvin. Alebo na náhrdelník s maxi perlami, akými na módnom móle šokoval Karl Lagerfeld v úchvatnej kolekcii Chanel. A to samozrejme nie je jediná inšpirácia tou najšpičkovejšou módou.

Základ jesennej kolekcie PARFOIS tvorí módne doplnky inšpirované 60-tými rokmi. Nejde samozrejme o žiadne retro kópie, ale o modernizovaný, šesťdesiatky iba inšpirovaný dizajn, teraz s nádychom inovovaného futurizmu. Prečo inovovaného? Pretože 60. roky boli futurizmom doslova posadnuté. Ale my sme už teraz ďalej a náš futurizmus získava nové formy.

V novej jesennej kolekcii PARFOIS objavíte zmes dynamiky a elegancie. Módne doplnky PARFOIS vás zaujmú kombináciou rôznych materiálov aj farieb a s tým spojených inovovaných štruktúr. Striedanie blokov farieb a rozmanitých potlačí sú základom. Môžete sa nechať prekvapiť aj tými netradičnými, akými sú napríklad červeno-ružová v kontraste s modrou, šedou a čiernou.

Éterický šarm do našich jesenných šatníkov prinesie značka PARFOIS vďaka svojej dramatickej kolekcii. Farby, akými sú pomarančová, červená a čierna by vám na jeseň medzi módnymi doplnkami rozhodne chýbať nemali. Sú to farby a kombinácie, ktoré budú ideálnou mestskou módou. A nemusíte sa báť ani vzorov a 3D efektov. Lebo ani jeseň neodkvitne a zmes výrazných kvetov, kameňov a zlatých detailov doslova zaplavia jesenné módne doplnky.

Keďže je kolekcia módnych doplnkov PARFOIS skutočne široká, urobila som pre vás prehľad tých, ktoré rozhodne stoja za to a bolo by ich škoda prehliadnuť. Určite sa k najlepším kúskom ešte vrátime, takže teraz aspoň stručne, nech sa máte prečo tešiť na jeseň. Móda môže byť dobrým dôvodom.

Kabelky PARFOIS – jeseň 2014

Kabelky PARFOIS pre jeseň prinášajú maxi aj mini varianty. Ja síce preferujem tie mini – od kedy je nosím, rozhodne ma bolí menej chrbát, ale niekedy svoju dennú výbavu jednoducho do mini kabelky neschováte. A tak by som vedľa nádhernej mini kabelky PARFOIS v tvare pevného boxu v praktickej čiernej farbe odporučila tiež veľkú kabelku PARFOIS v nádhernom odtieni takzvanej kráľovskej modrej. Kabelky PARFOIS ale nájdete v novej kolekcii v mnohých podobách. Za hriech stojí tie vzorované, pestrofarebné aj neutrálne farebné kabelky, hodiace sa takmer kedykoľvek k takmer čomukoľvek. Prvé ukážky nájdete v jesennom look booku PARFOIS.

Topánky a obuv PARFOIS – jeseň 2014

Obuv PARFOIS prináša na jeseň v tomto období obľúbené členkové topánky, ale aj kúsky, ktoré nosíme celoročne. Mňa zaujali predovšetkým topánky PARFOIS v pestrejších farbách. Myslím si totiž, že sme stále príliš konzervatívni a zatiaľ čo sme predtým uznávali len topánky čierne, teraz sa zžívame s nude odtieňmi, ale kde sú farby? Čo tak na jeseň skúsiť topánky fialové? Také, aké nájdete v kolekcii obuvi PARFOIS. Fialové masívne sandále na platforme si môžete obuť s hrubšou ponožkou napríklad k dlhej midisukni z hrubšieho štruktúrovaného materiálu. Tmavo fialové mokasíny zas môžu osviežiť obyčajný fádny džínsový outfit.

Šperky a bižutéria PARFOIS – jeseň 2014


Neodpustím si ešte neupozorniť vás na to, čo pokladám v kolekciách módnych doplnkov PARFOIS za najlepšie. Na bižutériu PARFOIS, alebo ak chcete na šperky PARFOIS. V jesennej kolekcii neprehliadnite predovšetkým už spomínané trendy maxiperly, ktoré nájdete napríklad na náhrdelníku, ale aj na prsteňoch. Úžasné sú náladové šperky s nápismi. Tie rozhodne nesmiete opomenúť. A rovnako tak ani multiprsteny. Všetky tieto úchvatné trendy sa prešli po módnych mólach s luxusnou módou a PARFOIS nám je za pár korún prináša tiež.

Zdroj obrázkov: PARFOIS

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek