Najnovší parfum LA PETITE ROBE NOIRE je stelesnením parížskej elegancie – kúpite ho exkluzívne v L’Institut Guerlain!

Podmanivá zároveň však aj hravá, svieža, nevyspytateľná a plná života, jedným slovom podmanivá a neopakovateľná – taká je nová vôňa značky Guerlain, parfém LA PETITE ROBE NOIRE. Od 1. septembra 2012 bude táto oslnivá novinka parfumu ako prvá k dostaniu exkluzívne v L’Institut Guerlain v Dlouhé ulici v Prahe.

Nový nezabudnuteľný parfum LA PETITE ROBE NOIRE je skutočne špecifický svojou vôňou. Zamilujete sa do nej hneď v prvom okamihu. Jeho unikátne zloženie vychádza zo základných ingrediencií, ktoré parfumérskej dom Guerlain používa. Oslnivý závan fazuľa tonka sprevádza aróma vanilky, irisu a pačuli. Ak necháte plne rozoznieť harmóniu parfumu, objavíte úplne nový svet – svieži, žiarivý a vášnivý, pripomínajúci glamour lesk haute couture. Parfém je čírym stelesnením parížskej elegancie!

Rovnako ako dokonalý strih šiat, bola aj táto vôňa majstrovsky „vymodelovaná“ s dokonalosťou a precíznosťou, ktorá je značke Guerlain vlastná. Jeho jasný podpis povznáša a obohacuje niekoľko výnimočných prímesí, ktoré odhalil parfumérsky majster Thierry Guerlain počas svojich nekonečných objaviteľských ciest po svete. Prvý vnem pohybujúci sa vo svete fantázie a mágie prináša čiernu čerešňu. Túto dokonalú zmes ďalej rozvíja jemná vôňa mandle, lahodných bobúľ a čerstvého iskrivého bergamotu. V druhom dejstve vstupuje na scénu aróma ruží – vzácne spojenie čerstvej a výbušnej esencie bulharskej ruže a jemné, delikátne a presladené turecké ruže. Temne zvodný závan sladkého drievka a dymové arómy čierneho čaju potom približujú samotnú podstatu parfumu.

Rovnako úchvatný a podmanivý ako samotný parfum je aj jeho flakón. Jediným blýsknutím každého zaujme na prvý pohľad a vábi k okamžitému dotyku. Je vernou kópiou dvoch slávnych predchodcov tejto zaujímavej novinky, vôňou s takmer storočnou históriou L’Heure Bleue a Mitsouko. Jeho zmyselný a ženský tvar zdobí podobizeň „malých čiernych“ a gradácie farieb od atramentovo čiernej po púdrovú.

Histórii značky Guerlain vždy sprevádzali ilustrátori. Nie inak je tomu aj v prípade nového parfumu LA PETITE ROBE NOIRE, ktorý dáva voľnú ruku tvorivému tandemu Kuntzel + Deygas. Olivier Kuntzel, ktorý je považovaný za predchodcu digitálneho grafického umenia vo Francúzsku, je absolventom odboru vizuálnej komunikácie. Florence Deygas, kľúčová postava v oblasti „elegantného kreslenia“, vyštudoval animovaný film. V roku 1990 spojili svoj dizajnérsky a ilustrátorský talent a pod značkou Kuntzel + Deygas tvorí výpravný grafický dizajn s nenapodobiteľným štýlom. Ich výtvory na pomedzí umenia a módy si našli svojich obdivovateľov po celom svete.

Na základe spolupráce so značkou Guerlain vytvorilo toto vychýrené duo pre parfum úplne novú postavu – rozvernú, krásnu a rafinovanú Parížanku, ktorá sa pohybuje na hranici medzi svetom vôní a módy. Iba tak dokonale stelesňuje osobnosť vôňa LA PETITE ROBE NOIRE.

Prvým miestom, kde bude parfum LA PETITE ROBE NOIRE od 1. septembra 2012 exkluzívne v predaji je L’Institut Guerlain v Českej republike, Dlhá 704, 110 00, Praha 1.

O značke Guerlain

Guerlain predstavuje jednu z mála kozmetických značiek, ktorá dokáže aj po 182 rokoch fascinovať a priťahovať záujem generácie za generáciou. Počas dlhej histórie pripísali majstri parfumér pod hlavičkou značky Guerlain do vzácnych kníh receptúr viac než 800 parfémov. Vo filozofii značky a rovnako tak aj vo všetkých jej produktoch sa odráža desaťročiami preverené know-how a umenie vychutnávať si život. Na prípravu každého z parfumov sú používané len tie najkvalitnejšie a najvzácnejšie ingrediencie, starostlivá pozornosť je venovaná aj tým najmenším detailom a nemenej dôležité je tiež jedinečné remeselné spracovanie. To všetko ide ruku v ruke s neomylným inštinktom pre to, po čom zákazník túži. Už od samotného počiatku nesie každý parfum Guerlain pečať dokonalosti.

Zdroj obrázkov: MMH Polo, Guerlain

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek