Nezabudnite, k deťom patria veselé farby a vzory!

Módna značka Rosie Posie vytvorila novú detskú kolekciu úžasných modelov, ktorým nechýba nápad, veselé vzory ani trendové jarné farby – a toto všetko sa k detskému outfitu ako sa patrí hodí. Kolekcia Rosie Posie je rozdelená do niekoľkých tématických častí, pričom každá z nich má niečo do seba. Detské modely sa v každom oddieli s menšími rozdielmi opakujú, ale objavujú sa nové a nové vzory, ktoré si zamilujete vy aj vaše dieťa na prvý pohľad!

Pokiaľ si lámete hlavu s tým, aký vzor by vašej ratolesti slušal najviac, potom s kolekciou Rosie Posie máte o problém menej. Prináša totiž hneď niekoľko trendy vzorov, medzi ktorými nechýbajú kvietky, bodky, potlače v podobe ovocia, lízaniek a v neposlednom rade aj prúžky!

Stavte na volány

Volány sú jedným z ústredných motívov, ktoré v tejto kolekcii môžeme vidieť. Týkajú sa výhradne „ dievčenských“ modelov, ktoré sú vytvorené s patričnou veselosťou a hravosťou. V kolekcii nájdete spústu ďalších doplnkov, nech sú to už potlače alebo gombíky či mašličky. Rosie Posie sa sústredila samozrejme aj na dizajn, ktorý je špeciálne prispôsobený detským potrebám. Môžete sa spoľahnúť, že vaše dieťa sa bude v oblečení z tejto kolekcie cítiť maximálne komfortne. Na dotyk príjemné materiály vašu ratolesť pohladia na tele, ale aj na duši.

Ktoré farby deťom naozaj slušia?

Nie je dané, že modrá sluší chlapcom a ružová dievčatám. Kolekcia značky Rosie Posie je špeciálne vytvotená tak, aby sa „typické“ detské farby prelínali v dievčenských aj chlapčenských modeloch. Najčastejšie tu nájdeme ružovú, béžovú, modrú, oranžovú alebo zelenú, ale aj trendy červenú, ktorá má rozhodne niečo do seba!

Nechajte sa inšpirovať touto nápaditou kolekciou, ktorá z vášho dieťaťa urobí hotovú „módnu ikonku“. Prezrite si našu kompletnú fotogalériu z tejto kolekcie, ktorú sme pre vás pripravili. Detské outfity môžete zohnať prostrednictvom internetového butiku www.rosieposiechildren.com.

Zdroj fotografií: Rosieposiechildren.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek