Nezatracujte jednodielne čierne plavky – sú sexi a báť sa toho, že vám nepristanú sa skutočne nemusíte!

Podľa mňa sa bez čiernych jednodielnych plaviek nemožno obísť. Sú elegantné a sú presne tým, čo potrebujete, keď si jednoducho chcete len zaplávať. Ale samozrejme aj dobre vyzerať, čo my ženy chceme, aj keď ideme so smetným košom, nieto keď sa máme niekde ukazovať v plavkách. Takže ku všetkým tým farebným šialenostiam a bikinám, ktoré odplávu akonáhle pod vodou zaberieme rukami alebo nohami, nezabudnite svoj šatník obohatiť kúzelným aj bezpečne držiacim a telo tvarujúcim modelom jednodielnych čiernych plaviek.

Jednodielne čierne plavky patria do každej plážovej výbavy.
Jednodielne čierne plavky patria do každej plážovej výbavy.

Jednodielne čierne plavky rozhodne nie sú nuda. V dnešnej dobe nám dermatológovia radia svoje telo pred slnkom skôr zahaľovať, než sa opekať tak, že sa nám koža zoschne akoby nám bolo o 30 rokov viac a premeníme sa (s prepáčením) na tmavú obludu so svietiacimi očami. Ak trváte na snedom odtieni svojej kože, skúste samoopaľovacie krémy. Na pláž sa potom radšej namažte krémom, cez ktorý vás vlastne neopáli vôbec a potom sa tiež nemusíte báť, že aj keď si oblečiete jednodielne plavky, že vás opáli len na časti tela, alebo že sa vám na koži vypáli rôzne ozdôbky, stužky alebo ramienka . Zato si však v jednodielnych plavkách užijete sexy pocit peknej postavy a k tej si ešte navyše môžete dopomôcť tým, že si aj skutočne zaplávate, lebo v jednodielnych plavkách sa plávať skutočne dá.

Jednodielne plavky nemusia mať len športového ducha, na ktorého sme zvyknuté zo športových plaviek Adidas alebo Speedo. Zmieňujem tieto dve značky preto, že ja ich bežne v šatníku vždy mám. Niekedy sa ale strihovo alebo v ozdobách môžete odviazať a dopriať si jednodielne plavky viac dizajnové, napríklad na jedno rameno, so šnurovaním, iba z pruhov látok šírky stuhy, či naopak decentného strihu, ale napríklad s extravagantným leskom. A to stále hovorím len o čiernej klasike.

Prečo sú vlastne jednodielne plavky tak skvelé? To že skvele držia pri plávaní sme si už povedali. Tiež sa vám v nich plávať chce, pretože keď leziete do vody a to aj chladnejšej, nechladí vás na bruchu pri vstupe do vody. Navyše ako v jednodielnych čiernych plavkách prídete, tak v nich môžete odísť. Stačí na ne navliecť džínsy alebo si cez ne obliecť dlhú sukňu či zavinovačku a samotné plavky použiť ako top, alebo v tomto prípade ako klasické body.

Zdroj obrázkov: Net-a-porter.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek