Nová dámska kolekcia od Allegra Hicks

Allegra Hicks – medzinárodná luxusná lifestylová značka so sídlom v Londýne ohromila módny svet svojou jarnou kolekciou „ready to wear on the beach“ alebo pripravení na pláž.

Čierne vzorované šaty Allegra Hicks

Dominantný je v tejto značke štýl návrhárky Allegra Hicks a jej obľúbeného materiálu, ktorým je kaftan. A preto je tiež nazývaná „kaftanová kráľovná“. Túto prezývku dostala od britského magazínu Vogue, ktorý označil jej plážovú jarnú kolekciu za prepojenie slovanského a západného štýlu a sofistikovanej elegancie. Jej kolekcia je známa tým, že návrhárka používa orientálne strihy a vzory, ktoré využíva v západnom štýle obliekania. „Kaftan je orientálny materiál, ktorý možno upraviť západným štýlom bez toho, aby stratil svoje kúzlo. Tento materiál prepožičia európskym ženám záhadnosť a zvodnosť.

Môžete ho nosiť na pláž, do mesta alebo len tak na doma, pretože je veľmi príjemný na telo, “ vraví návrhárka Allegra Hicks o svojom obľúbenom materiáli, ktorý tiež dominuje jej jarnej kolekciu roku 2008. „Táto kolekcia je pre ženy, ktoré rady cestujú, a ktoré sa chcú vždy cítiť pohodlne bez ohľadu pod akou klímou práve sú, “dodáva návrhárka. A to je možno aj ten dôvod, prečo britské ženy a nielen ony, milujú módnu značku Allegra Hicks

Toto sú šaty, ktoré presne vystihujú kúzlo kolekcie Allegra Hicks. Exotické šaty s orientálnymi motívmi v európskom prevedení, veľmi ženské, nositeľné a pohodlné. Všimnite si
dokonale strihané rukávy, ktoré vyzerajú ako by splývali s rukami. Jemné tlmené farby dodávajú na krehkosti modelu a každé dievča v nich bude vyzerať ako víla.

Európskym ženám je v poslednej dobe často vytýkané, že už sa nevedia obliekať ako ženy. Allegra Hicks sa to snaží napraviť a ide jej to skvele. Prepojenie orientálnej a západnej kultúry v jej modeloch má neuveriteľné kúzlo, ktoré sála aj z týchto šiat. Zaujímavý strih a splývavé materiály zvýrazňujú ženský pôvab a modré farby slušia skoro každej žene.

Ženské strihy a zaujímavé detaily pôsobia na jej modeloch veľmi príťažlivo. Dokonalé na tomto strihu šiat je, že nemusíte mať ani nijak vyvinuté poprsie alebo dokonalé nohy, pretože všetka pozornosť sa upne k štíhlemu pásu.

Elegantná a sexy v čiernom nohavicovom jarnom kostýme, ktorému arabský zlatý náramok dodáva exotickosť. Model, ktorý sluší vysokým ženám vystihuje ladnosť ženskej postavy.

Šaty v županovom štýle budú túto jar a leto opäť populárne. Dokonale prepracovaný model s krásnymi detailami vyzerá v svetlom prevedení nevinne a sexy zároveň. Dokonalý opasok dodáva celému modelu šmrnc. Šaty vhodné pre každú príležitosť, kedy sa chcete cítiť dobre.

Zdroj fotografií: Style.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek