Nová kolekcia make-upu YSL na jar 2010 je plná zmyselnosti a dekadencie

Módna značka YSL vydala novú kolekciu make-upu, ktorý je symbolom ženskosti a vášne. Podľa YSL má byť hádankou kontrastov a to tiež dokazujú zvláštne a odvážne odtiene farieb. Zmyselná a dekadentná kolekcia obsahuje celkom osem kusov kozmetiky, ktoré je už teraz možno zakúpiť na stránkach www.yslbeautyus.com.

Prenosná kozmetická taška s očnými tieňmi

Táto kozmetická taštička je limitovaná, takže ak patríte medzi zberateľov špeciálnych kusov z kolekcie, rozhodne si túto príležitosť nenechajte ujsť. Očné tiene vnútri je možné zakúpiť v dvoch farebných, hodvábnych paletách.
Cena: 65 $

Očné tiene Duo sú žiarivé a kontrastné, napriek tomu sa dá s kontrastmi skvele pracovať. Extrémne jemný prášok sa dá rovnomerne naniesť. Dva nové lákavé odtiene na jarnú sezónu sú béžová – hnedá a azúrovo modrá – fialová.
Cena: 56 $

Nový lesk Volupté

Lesk je špeciálne vyvinutý tak, aby kombinoval zmyselnosť rúžu s pohodlím a žiarivosťou lesku. Živicový komplex má za následok transparentný, ale nie lepkavý povrch, ktorý naozaj vydrží. Pocit hebkosti zabezpečujú výťažky z vosku. Obsahuje tiež extrakt granátového jablka a manga pre príťažlivú a nevtieravú vôňu. Možno ich zakúpiť v štyroch odtieňoch.
Cena: 30 $

Zlatý lesk

Súčasťou kolekcie je i lesk na pery, pre ženy, ktoré si zvykli miesto rúžu používať práve lesk. Ak sa vám zdá byť lesk pohodlnejší, potom si rozhodne zaobstarajte práve tento, ktorý podobne ako rúž Volupté obsahuje špeciálne výťažky pre zdravý a krásny vzhľad vašich pier. Navyše obsahuje 24-karátové zlato, takže sľúbený lesk je skutočne zaručený.
Cena: 29 $

Sýtočervený rúž Volupté

Nový rúž je tu tiež v odtieni sýtočervenej. Táto skutočne zmyselná farba vám spoľahlivo poslúži na mnohé príležitosti. Ideálna na večerné líčenie. Okrem dvoch sýtočervených odtieňov si môžete vybrať i zmyselnú hnedú alebo sýtu, tmavoružovú.
Cena: 30 $

Dlhotrvajúci lak na nechty

YSL zaručuje nielen trendové odtiene v podobe béžovej s prímesou tehlovej a rapture rose, ale tiež dlhotrvajúci vzhľad. Lak schne rýchlo a po zaschnutí nezmatnie.
Cena: 20 $

Špeciálna riasenka Singulier

Táto špeciálna maskara sľubuje dĺžku, hustotu, zmyselnosť rias a dramatický štýl. Jedinečná inovácia od Yves Saint Laurent je kombináciou tradičnej kefky so štruktúrou sformovanej kefky, lepšie sa teda aplikuje. Kefka má zaručiť intenzívne predĺženie a oddelenie rias. Maskaru je možné zakúpiť v niekoľkých zaujímavých odtieňoch.
Cena: 40 $

Podkladový make-up

Nebola by to kompletná kolekcia kozmetiky, keby v nej chýbal podkladový make-up. Tento make-up má vytvoriť odolný filter, ktorý navyše zaručuje dlhotrvajúci vzhľad bez popraskanej kože. Pleť zostane čerstvá celý deň, navyše stále s prirodzeným a bezchybným dojmom. Je možné ju zakúpiť v ôsmich odtieňoch.
Cena: 30 $

Zdroj fotografií: Ysl.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek