Oblečenie na Silvestra podľa Reserved – skúste novú kolekciu!

Hľadáte oblečenie na Silvestra, v ktorom zažiarite na silvestrovskej party? Reserved má pre vás špeciálnu silvestrovskú módnu kolekciu!

Oslavy konca roka, Silvester, Štedrý večer, ale aj firemné party a večierky – na to všetko sa módna značka Reserved tento rok dobre pripravila. V týchto dňoch sa pýši špeciálnou silvestrovskú kolekcií. Oblečenie na Silvestra podľa Reserved má tiež vlastný lookbook, na ktorý sa teraz pozrieme. Reserved pre ženy aj Reserved pre mužov v ňom ponúka nápady, ako si koniec roka užiť skutočne vyobliekaná. Škoda len, že Reserved online shop na Slovensku stále nie je a tak sa s nákupmi musíme viazať len na kamenné butiky!
Oblečenie Reserved

Oblečenie Reserved ponúka špeciálnu kolekciu pre ženy aj pre mužov so slávnostným nádychom pre Silvestrovské party aj vianočné večierky.

Silvestrovská kolekcia oblečenia Reserved 2014/2015

Tento rok je oblečenie na Silvestra podľa Reserved v trocha retro štýle. Vracia nás v čase späť do módnych 70. rokov minulého storočia, kde sa v odleskoch točiaca sa disco guľa a v rytme vtedajších hitov vlnia pekne „oháknuté“ pary. Silvestrovská kolekcia Reserved obsahuje nielen oblečenie pre ženy, ale aj nápadité slávnostné kúsky pánskej módy. V silvestrovskej kolekcii dominujú lesklé tkaniny s metalickým efektom. Narazíte na zaujímavú hru s bohatými textúrami v kontraste so sofistikovanou farebnosťou. Móda aktuálne oživuje kúsky 70. rokov a nie je tomu inak ani v kolekcii Reserved. Už svojou silvestrovskú kolekciou sa chystá Reserved vzkriesiť módu, ktorý mnohí poznajú už len z filmových hitov 70. rokov.

Na prvý pohľad je v silvestrovskej kolekcii Reserved neprehliadnuteľný lesk zlata, striebra, odlesky medi aj luxus napodobňujúci drahé kamene. Do protikladu s nimi sú postavené matné sivé a béžové odtiene oblečenia Reserved.
Oblečenie na Silvestra podľa Reserved siaha po kúskoch, akými sú typické disco sukne alebo topy. Tie však netradične kombinuje s nadýchanými svetrami alebo chlpatými vestami. Unikátny look vzniká práve vďaka kontrastom textúr aj štýlov. Všetko navyše dopĺňa módna bižutéria, ktorá oblečenie na Silvestra podľa Reserved definitívne dostyluje. V zimnej kolekcii Reserved pre Silvestra 2014 nechýbajú skinny nohavice z umelej kože ako hit pre ženy, ani ikonické retro modely v módnom prevedení pre mužov.

Zdroj obrázkov: silvestrovská módna kolekcia Reserved 2014

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek