Oblečte svoje dieťa do Gaultiera – v štýle námorníkov alebo graffiti!

Je známe, že Jean Paul Gautier a jeho kolekcie vždy podliehajú novodobým trendom, ba čo viac – samotné trendy udávajú. Nadmieru zrejmé je udávanie trendov v dámskej a pánskej móde. A čo v detskej? Tá rozhodne nesmie zostať pozadu!

Malým dámam a malým pánom je venovaná veľká pozornosť aj v tohtoročnej letnej detskej kolekcii Jean Paul Gaultier pre rok 2013. Oblečenie pre deti z kolekcie Jean Paul Gaultier sa vyznačuje pestrosťou a hravosťou – tak, ako to majú deti rady, v spojení s ležérnymi prvkami „dospeláckej“ módy. Ktoré dievčatko by si na chvíľu nepriala byť veľkou, ktorý chlapec by nechcel byť len na moment „gentlemanom“ loviacim tisícky žien? Jednotlivé prvky kolekcie určite splní želania obom.

Oblečenie pre deti z kolekcie Jean Paul Gaultier v pestrých farbách a vzoroch

Oblečenie pre deti z kolekcie Jean Paul Gaultier sa vyznačuje pestrosťou a hravosťou

Oblečenie pre deti Junior Gaultier: Začnime od najmenších

Malé princezné a malí princovia presne vedia, čo chcú. Krásavice alebo nezbedník? Pre obidvoch sa v junior detskej kolekcii Jean Paul Gaultiera vždy nájde to pravé. Jemný tyl, ktorý podčiarkuje detskosť, a jednofarebné ladenie šiat, sukienok a nohavíc omráči srdce nejednej mamičky. No povedzte, nepriali by ste si mať tieto kúsky z kolekcie oblečenia pre deti i pre seba vo väčšom?

Junior Gaultier oblečenie pre dievčatá aj chlapcov

Junior Gaultier: Oblečenie pre deti od Jean Paul Gaultier

Oblečenie pre deti Junior Gaultier: Vyberte si námorníka!

Klasický námornícky štýl sa v letnej detskej kolekcii Junior Gaultier opäť vracia. Oblečenie pre deti od Gaultiera v námorníckom štýle vyzdvihuje nielen samotné červené, modré a biele prúžky, ktoré sú práve týmto sériám tak typické, ale dokonale kombinuje elegantný a mestský štýl. Navyše je doplnený o kontrast v podobe neutrálneho outfitu a grafiky a tým dodáva celej kolekcii rebelský nádych. Novinkou je prídavok čierneho vlneného saka pre hipster / punk-rockový štýl chlapcov.

Dievčenské oblečenie z námorníckej série detskej kolekcie Junior Gaultier

Výber oblečenia pre deti z námorníckej série detskej kolekcie Junior Gaultier pre dievčatá
Chlapčenské oblečenie z námorníckej série detskej kolekcie Junior Gaultier
… aj pre chlapcov.

Oblečenie pre deti Junior Gaultier: Dokonalý štýl

Ďalšia séria oblečenia pre deti Junior Gaultier sa line v prúde klasického mestského „glam“ štýlu. Je vhodná práve pre tieto letné horúce dni – biela slonovinová farba, ktorá sa prepletá celou sériou dá vyniknúť hebkej detskej pokožke. Naviac je doplnená farebnými motívmi a jednotlivými detailmi. Dievčatá si tu nájdu ako tričká, topy, tiež šortky alebo legíny, ktoré môžu ľubovoľne kombinovať s akýmikoľvek letnými outfitmi.
Detské oblečenie od Gaultiera v štýle klasického mestského glamVýber oblečenia pre deti Junior Gaultier

Oblečenie pre deti Junior Gaultier: Grafika v graffiti

Trocha rebelantstva a divokosti nikdy neškodí. Na tom si práve zakladá ďalší z motívov detskej kolekcie oblečenia Junior Gaultier pre tohtoročnú letnú sezónu 2013, ktorý predstavuje predovšetkým chlapčenská košeľa s dlhými rukávmi v slonovinovej farbe s potlačou farebných nápisov, popisov a obrázkov. Najskôr vám bude pripadať ako zošit zo školy, alebo návrat do mladosti. Ale o tom to predsa je – nechajme si deti hrať – štýlovo!
Oblečenie pre deti Junior Gaultier s graffitmi

Zdroj obrázkov: kolekcia Junior Gaultier S/S 2013, Melijoe.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek