Orsay – katalóg a lookbook pre jeseň/zima 2014/2015

Orsay katalóg pre jeseň/zima 2014/2015 odkrýva prvý trendy tejto značky, pre ktoré si nás chce získať. Pozrite sa na katalóg aj lookbook Orsay.

Jeseň 2014 a zima 2015 budú v Orsay v znamení niekoľkých trendov. Orsay katalóg nám predstavuje tri kľúčové trendy Orsay pre jeseň a zimu. Orsay v štýle Urban Folk, Boho Chic a Metalic Glam. Okrem toho lookbook Orsay predstavuje tiež subkolekciu hrejivých pletenín a tiež koktejlové a večerné šaty Orsay.

Oblečenie Orsay v štýle Metalic Glam

Oblečenie Orsay v štýle Metalic Glam vyniká lesklými prvkami a kovovými odleskami.

Oblečenie Orsay v štýle Boho Chic

Trendy oblečenie Orsay v štýle Boho Chic prichádza s novými kombináciami materiálov, vzorov aj farieb.

Hrejivé pleteniny Orsay

Hrejivé pleteniny a teplejšie kúsky šatníka predstavuje lookbook Orsay ako trend s názvom Cosy Time.

Orsay dámsky smoking

Orsay nezabudlo ani na „party time“ jesene a zimy nebude chýbať ani dámsky smoking.

Lookbook Orsay – jeseň/zima 2014/2015

Svoj lookbook s trendmi na jeseň a zimu 2014/2015 nafotilo Orsay v nádhernom prostredí Benátok. Architektúra aj úžasný genius loci Benátok sa dokonale zmiešal s novými outfitmi a módnymi trendmi. Lodičky, móla, úzke uličky aj domy dýchajúce históriou, to všetko dokonale splynulo s Orsay oblečením z novej kolekcie.

Orsay katalóg – mix najhorúcejších trendov pre jeseň a zimu 2014/15

Dámska móda Orsay ponúka v novej sezóne mix najhorúcejších trendov pre ženy, ktoré nechcú stratiť eleganciu ani v chladnejších dňoch jesene 2014 alebo v najchladnejších dňoch zimy 2015. Na jednej strane prichádza Orsay katalóg s etno prvkami, na druhej strane s rockom inšpirovanými kúsky. A všetko mieša smelo dohromady. Pastelové farby a jemné tkaniny sa spájajú do nádherných módnych kompozícií a použitie materiálov stiera rozdiely medzi ročnými obdobiami. Rovnako tak, ako miešanie štýlov medzi trendmi. Jemné tkaniny dopĺňajú dekoračné kamene a kovové detaily, všetko sprevádza pletenina, kože a ovčie kabáty.

Vo farebnosti Orsay strieda ostrú červenú s burgundskú, s odtieňmi koňaku, teplé prachové ružové odtiene kombinuje s chladivou šedou, pridáva námornícke odtiene a samozrejme nemôže chýbať čierna. Nonšalantný vzhľad dávajú Orsay oblečeniu pončá, kožušiny, svetre a kabáty v nadrozmerných over size veľkostiach.

Katalóg Orsay Boho Chic

Etno prvky na vzoroch oblečenia a strihoch striedajú obrie šperky s etno a ľudovým nádychom. Kombinácie, ktoré katalóg Orsay prináša, sú odvážne a nové, byť konzervatívny sa nehodí. To ale neznamená, že nemôžete obliecť niečo tak konzervatívne, ako je dámske sako Orsay vo smokingovom strihu. Iba outfitu s ním musíte dodať šťavu obrím náhrdelníkom s prehnane veľkými kameňmi, pestrou maxi šatkou alebo trebárs červenými strečovými nohavicami.

Katalóg Orsay Urban Folk

Mestské a ľudové prvky mieša ďalší trend Orsay pre novú sezónu nazvaný Urban Folk. Farebnosť je jesenná, ale zmiešaná s
námorníckou modrou. Je to ako cítiť vôňu vidieka niekde pri mori. Prírodnými prvkami sú aj doplnky z velúrovej kože – rukavice, ktoré vás ochránia pred chladom aj veľké praktické kabelky do mesta. Dobre padnúce švihácke strihy nohavíc aj džínsy, dopĺňajú vzorované blúzky a šaty. Nechýbajú Orsay sukne, svetre a samozrejme veľké množstvo dekoratívnych šatiek a šály.

Katalóg Orsay Metalic Glam

Kovové odlesky – nie revúce, ale nenápadné a stále efektné. To je hlavná myšlienka trendu Metalic Glam od Orsay pre tohtoročnú jeseň a zimu 2014/2015. Katalóg Orsay prináša oblečenie inšpirované rockovými prvkami. Často má však podobu prostých kúskov, napríklad nechýba biela blúzka Orsay. Metalic Glam musíte vytvoriť vhodnými kombináciami. Napríklad so strieborným pásikom, rockom inšpirovanými šperkami, lodičkami s vysokým leskom alebo s bundami v koženom vzhľade.

Zdroj obrázkov: Orsay katalóg – jeseň/zima 2014/2015

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek