Označkujte sa tento rok na pláž značkou Emporio Armani – plavky tejto luxusnej značky si môžete dovoliť aj vy!

Značka Emporio Armani ponúkla v tejto sezóne skutočne celú plejádu skvelých strihov aj farieb plavkového tovaru. Všetko navyše môžete k dokonalosti doladiť oblečením a módnymi doplnkami Emporio Armani – plážovými topánkami aj plážovými taškami.

Emporio Armani v tejto letnej sezóne ponúka, si vyberiete jednodielne aj dvojdielne plavky. Dvojdielne Emporio Armani plavky oceníte najmä pri plávaní. Majú dobre padnúci strih, zvodne odhalená chrbát a mierne vykrojené nohavičky po stranách, takže žiadny „de mode“ vysoko vykrojený strih, ale ani príliš extravagantný strih inšpirovaný 50. rokmi. K dispozícii sú v nádhernej oceľovo-modrej a v tradičnej a obľúbenej čiernej farbe so šedo-kovovým nádychom.

Vďaka svojej obľúbenosti je potom oveľa širší sortiment polovičných plaviek – bikín.

Všetko potom stačí k dokonalosti doladiť plážovými doplnkami a oblečením Emporio Armani.

Legenda k fotogalérii:

  1. Dámske plavky Emporio Armani s push-up podprsenkou pridajú vášmu poprsiu objem. K dispozícii sú v oranžovej a v čiernej verzii.
  2. U Armaniho vedia, čo milujeme: jednoduché trojuholníkové bikinky s podprsenkou aj nohavičkami so zaväzovaním na šnúrku.
  3. TIP Moda.sk: Dámske plážové šľapky Emporio Armani na klinovom podpätku dokonale doplní vaše plavky tej istej značky. Navyše na týchto opätkoch sa nezabijete ani na pláži.
  4. Celé plavky ukryjú mnoho nedostatkov, postava v nich skrášli a dokonale sa v nich pláva. Jedny si k vode sebou vždy pribaľte. Trebárs tieto z ponuky Emporio Armani.
  5. Plavky v bandeau strihu Emporio Armani majú módne zaväzovanie nohavičiek na stuhu a neprehliadnuteľné luxusný materiál.
  6. TIP Moda.sk: Tiež plážové šaty alebo tričko môžete dokonale doladiť s plavkami Emporio Armani.
  7. Ramienka z týchto úchvatných bandeau plaviek Emporio Armani ľahko odstránite a hneď umožníte slniečku, aby vám dokonale opálilo ramená.
  8. V jednoduchosti je krása: to dokazujú aj tieto prosté Emporio Armani plavky. Kúpiť si ich môžete v ohnivo červenej, v tyrkysovej, alebo v čiernej farbe. Všetky varianty zdobí opakujúce sa biele logo značky Emporio Armani.
  9. TIP Moda.sk: Nepokazte všetko nevhodnou taškou! Na pláž nepatrí bežná kabelka a rozhodne ani igelitka! Dolaďte sa k dokonalosti plážovými taškami Emporio Armani!
  10. Biela vyzerá noblesne – luxus z týchto bielych plaviek Emporio Armani priamo kričí!

Zdroj obrázkov: DESSUE.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek