Pánska kolekcia Alexander Wang pre H&M – lookbook je tu!

Pánska kolekcia Alexander Wang pre H&M a jej kompletný lookbook vám predstaví nový futuristický pohľad na pánsku športovú módu.
Pánska kolekcia Alexander Wang pre H&M: lookbook pre mužov.

Pánska kolekcia Alexander Wang pre H&M: lookbook pre mužov.

Tepláky už nie sú vulgarizmom. Rovnako ani trenírky alebo tielko. Lebo pánska kolekcie Alexander Wang pre H&M predstavuje tieto aj ďalšie kúsky pánskeho športového šatníka v úplne novej podobe. Americký mladý módny návrhár Alexander Wang vytvoril pre H&M špeciálnu dizajnérsku kolekciu, ktorá obsahuje aj kúsky pre pánsky šatník. A nejde len o niekoľko málo kúskov. Lookbook pánskej kolekcie Alexander Wang pre H&M je bohatý na kúsky, ktoré v šatníku
využijeme ako rýdzo športové, ale aj ako úchvatné voľnočasové kúsky. Pozrite sa na lookbook pre mužov Alexander Wang pre H&M tiež v galérii.

Pánska kolekcia Alexander Wang pre H&M – v H&M už 6.11.2014!

Módna pánska kolekcia Alexander Wang pre H&M sa v butikoch značky začne predávať 6.11.2014. Rovnako ako predchádzajúca módna kolekcia H&M vytvorená so svetoznámymi dizajnérmi, ide o limitovanú kolekciu a ak si teda chcete uloviť svoj fashion kúsok, alebo si zaobstarať dokonca celý outfit, rozhodne potom nákup neodkladajte a kúpte si ho hneď prvý deň predaja kolekcie. Kolekcia sa bude predávať iba vo vybraných butikoch H&M, na Slovensku s najväčšou pravdepodobnosťou iba v bratislavskom butiku H&M v Auparku.

Zdroj obrázkov: pánska kolekcia Alexander Wang x H&M, Google

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek