Pánska móda H&M pre jar/leto 2015: pozrite sa na video lookbook!

Nová pánska móda H&M jar/leto 2015 sa predstavuje ako kolekcia so zmyslom pre mestskú maskulinitu. Pozrite sa na video!

Jarný a letný lookbook 2015 H&M predstavuje muža ako „nových občanov“. New citizen – muž so zmyslom pre štýl, s odvahou kombinovať nekombinovateľné a s vizionárskym pohľadom na módu smelo vytvárajúcim nové trendy z minulosti. Pánska móda H&M pre jar/leto 2015 sa predstavuje ako mestská kolekcie s praktickými kúskami šatníka. Saká striedajú motobundy, bombery aj dlhšie parky, nohavice sú skrátené a v slim strihu, alebo naopak pohodlne rozvoľnené na nerozoznanie od teplákov. Jednotlivé kúsky z pánskej kolekcie H&M ale samy o sebe nič neznamenajú. Skutočným bonbónikom je až ich vzájomné kombinovanie do outfitov. Pod sakom sa objaví mikina, lesklá strieborná bomber bunda je kombinovaná s teplákovými nohavicami. Musíte mať dostatočnú mieru osobného šarmu, aby ste v podobných kombináciách nepripomínal skôr bezdomovca ako fashionmana. Ale to nie je kritika novej pánskej kolekcie H&M pre jar a leto 2015. Len malé varovanie, že zatiaľ čo jednotlivé kúsky môžu „ochutnať“ takmer všetci muži, outfity, ktoré lookbook H&M S/S 2015 prezentuje sú skôr pre mladšiu krv cirkulujúci v žilách, ktorá má navyše módne zmutované krvné doštičky.

VIDEO: Pánska móda H&M pre jar/leto – lookbook

Pánska móda H&M pre jar/leto 2015 a zaujímavé stylingové tipy

  • Skrátené nohavice v slim strihu odhaľujú v lookbooku H&M členky v topánkach bez ponožiek.
  • Lesklé prvky patria do pánskej módy. V pánskej H&M kolekcii pre jar/leto 2015 sa objavujú napríklad na bielom pulóvri vždy na koncoch rukáva a na spodnej časti svetra. Predošlú sezónu módne colorbloky tak H&M prezentuje ako bloky kombinujúce lesk a mat.
  • Na vzory je lookbook skúpi, ale úplne nechýba. Na tričku aj mikine sa objavuje trocha sprofanovaný, ale stále obľúbený faialovkastý motív galaxie.
  • Pánska móda H&M pre jar/leto 2015 sa pýši odvahou vrstviť štruktúry, a to dosť netradične – pod sako teraz patrí to, čo tam predtým nepatrilo.
  • Podobne je na tom kombinovanie jednotlivých kúskov z nového pánskeho šatníka H&M. Vesmírne lesklá strieborná bomber bunda sa prezentuje ako ideálna kombinácia pre teplákové nohavice.
  • Kým svetový dizajnéri sa pre tohtoročnú jar a leto neboja do pánskeho šatníka pridať väčšie množstvo priehľadných prvkov, pánska móda H&M ide na to málinko opatrnejšie. Napríklad v podobe sieťoviny, ktorá nahradila časť rukávov na bunde.

Zdroj obrázkov a videa: lookbook  H&M – pánska móda jar/leto 2015, Youtube.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek