Plavky Gate z vás urobia krásku pláže

Značka Gate v ponuke plaviek nezaostáva. Široký sortiment je zameraný na bikiny a celé plavky v kolekcii nájdete zastúpené len jedným modelom.

Plavky Gate majú byť oslavou bikín ako módneho fenoménu. A tak nás plavková kolekcia Gate doslova zahrnie plavkami rôznych vzorov a farieb, pričom sa snaží držať obľúbených a osvedčených strihov bez zbytočných experimentov. Cik-cak vzory, kvetinové tropické potlače, námornícke prúžky, zlaté kovové efekty, neónové farby aj pastely – to je len malý výpočet toho, čo kolekcia plaviek Gate ponúka.

Plavky Gate ponúkajú pestrý sortiment
Plavky Gate
Plavky Gate ponúkajú pestrý sortiment pre tohtoročné leto.

Ako si vybrať plavky podľa postavy nájdete v našom plavkovom špeciály

Plavky Gate chcú dobyť naše šatníky

Bikiny – prúžok látky, ktorý spôsobil revolúciu!

Keď v roku 1946 francúzsky módny návrhár Louis Réard vymyslel bikiny, vedel čo robí. Jeho vynález však spôsobil poplach až o niekoľko rokov neskôr. Úplne prvé bikiny musela dokonca predvádzať striptérka, pretože na to nemala odvahu žiadna známa modelka! Bikiny dobili svet.

„Nemravná Bardotka“ sa do bikín vyzliekla ako prvá

A boh stvoril ženu – tak sa volá nezabudnuteľný film s božskou Brigitte Bardot, ktorá v ňom ako prvá „nemravne“ odhalila svoje krivky v bikinách. V roku 1956 týchto pár centimetrov látky spôsobilo väčší rozruch, ako desať rokov pred tým test atómovej bomby na Bikinách.

Dnes už v bikinách žiadny poplach nespôsobíte, kráľovnou pláže však byť môžete. Stačí si správne vybrať plavky, ktoré vám pristanú. Plavky Gate majú nízke ceny, takže kúzliť so strihmi, farbami a vzormi môžete celé leto.

Retro bondovky

Keď sa krásna Ursula Anders v roku 1962 v bondovke Doktor No vynorila z morských hlbín iba v bielych bikinách s nožom za opaskom, všetkým sa v kine zatajil dych. A to bola presne tá chvíľa, kedy sa „nemravné“ bikiny rozleteli po svete a už ich nikto nezastavil. Stali sa neprekonateľným módnym hitom.

Zdroj obrázkov: plavky Gate, kolekcia leto 2014

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek