Plavky so sukňou sú hit – už máte svoje skirtiny?

Bikiny, tankiny – to všetko už zrejme máte. Ale čo plavky skirtiny? Plavky so sukňou sú hitom a to najmä vďaka tomu, že vedia skryť drobné nedostatky postavy.

Chcete sa v plavkách cítiť sexy a romanticky súčasne? Kúpte si plavky so sukňou! Hovorí sa im skirtiny, alebo niekedy tiež skirtini. Skirtiny ale vedia oveľa viac, než len tváriť sa romanticky. Dokážu formovať našu postavu, ukryť jej nedostatky, a tiež nás decentne zahaliť ak nie sme práve vo svojej koži, keď si cupitáme po letoviskách a
plážach iba vo sporých plavkových bikinách.

Plavky so sukňou sú skvelým pokračovateľom tankín, avšak ak sa rozhodnete kombinovať tankiny a skirtiny, tak to už môžete do vody pokojne v letných šatách! Aj keď na druhú stranu – prečo nie. Odhaľovať sa príliš slniečku v móde už skutočne nie je! A šaty na plávanie už tiež nie sú pre plavkový šatník žiadnym tabu. Plavkové šaty ale rozoberieme až nabudúce.

Plavky so sukňou tzv skirtiny sú novým plavkovým hitom
Plavky so sukňou, tzv. skirtiny, sú novým plavkovým hitom.

Plavky so sukňou, skirtiny, majú vždy plavkovú sukňu našitú na plavkové nohavičky. Sukňa nie je samostatným kúskom. Ak hráte napríklad tenis, mohli ste sa s podobným kúskom šatníka už stretnúť. Napríklad ja mám vo svojom šatníku Nike sukňu, ktorá je v podstate to isté ako plavková sukňa. Plavky so sukňou môžu mať rôznu dĺžku aj šírku sukienky. Niektoré sú upnuté okolo bokov, iné majú zvonový alebo A strih. Dĺžka sukne sa tiež líši, od skutočne mini, kde vám ešte vykukujú nohavičky, až po dĺžky takmer nad kolená. Najčastejšou dĺžkou je dĺžka pod zadoček. Rôzni
sa aj výška pása plavkovej sukne. Tá môže byť cez pupok alebo napríklad výrazne pod ním.

Mini plavky so sukňou
Mini plavky so sukňou.

Milosrdné plavky so sukňou, alebo čo všetko dokáže plavková sukňa ukryť

  • Plavky so sukňou ukryjú ako väčší či povolený zadoček, tak širší zadok. Ale pozor! Kvalitný strih je vzadu dlhší ako vpredu, aby sa vyrovnala dĺžka po tom, čo ju vzadu práve váš väčší zadoček nadvihne. Ak chcete ukryť väčší zadoček či zadok, vyberte A strih sukne.
  • Celulitída aj strie na stehnách či zadočku môže byť práve vďaka plavkám sa sukňou dokonale ukrytá.
  • Máte problémy s holením na slabinách aj intímnych partiách? Zapálenú alebo poranenú kožu slabín skirtiny skvele ukryjú pred nežiaducimi pohľadmi.
  • Ste trošku viac pri tele? Plavková sukňa čiastočne ukryje telesný tuk naviac. Aj obéznejšie telo sa stane sexy
    príťažlivým.
  • Máte príliš chlapčenskú a neženskú postavu. Plavky so sukňou a trochu vystužená, alebo zdobená podprsenka sú pre vás ideálne. Dodajú vám ženské tvary, ktoré vašemu telu chýbajú.
Plavky so sukňou ako tankiny vrchný diel je top spodný sukňa
Plavky so sukňou ako tankiny – vrchný diel je top, spodný sukňa.

Zdroj obrázkov a poznámka: macys.com, swimsuitsforall.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek