Plavky Triola: česká značka pre slovanskú postavu!

Triola je synonymum pre kvalitnú českú bielizeň a tiež pre plavky. Nie je to len reklamný slogan firmy. Mám okolo seba niekoľko kamarátok a známych, ktoré dajú značke Triola vždy prednosť pred inými zahraničnými značkami. Nezabudli ste pri tohtoročnom pátranie po plavkách vhodných pre vašu postavu práve na túto českú značku? Poďte sa pozrieť na jej plavkový sortiment – na dámske plavky aj na plavky pre mužov.

Dámske plavky Triola – nakombinujte si ich podľa svojich potrieb

Plavky Triola sú plavky určené pre zvýraznenie tvarov ženskej postavy. Nádherné strihy dobre sadnú na slovanskú ženu a pomôžu našim oblinám vyniknúť a rozkvitnúť do krásy. Kolekcia plaviek Triola pre leto 2014 je zložená predovšetkým z dvojdielnych plaviek. Ucelený koncept kolekcie umožňuje zaujímavé kombinácie plavkových dielov navzájom a tiež zostavenie si svojich plaviek na mieru presne podľa vašich potrieb – podľa toho, akú veľkosť podprsenky a akú veľkosť nohavičiek potrebujete.

Triola myslí na slovanské ženské tvary. Plavky Triola ponúka sortiment aj pre väčšie veľkosti a to čo do obvodu, tak čo do veľkosti košíčkov podprsenky.
Zatiaľ čo ponuky iných značiek a butikov sú plné predovšetkým podprsenkových plaviek trojuholníčkových košíčkov, tieto v kolekcii Triola nenájdete vôbec. Plavky Triola a ich plavková podprsenka vždy poskytujú prsiam podporu a formu. Košíky bývajú ľahko vystužené alebo bez výstuže, ale vždy majú T-šev a tiež kostice, ktoré zaisťujú prirodzene guľatý tvar pŕs. Prsia dokonale podopierajú a upevňujú v ideálnej výške. Podprsenky mávajú variabilné ramienka, ktoré môžete nosiť klasicky cez ramená, zaviazať si ich za krkom, alebo si pomocou fixačnej sponky zopnú ramienka plaviek vzadu do kríža.

K jednému typu podprsenky ponúka Triola obvykle viac druhov nohavičiek. Každá žena si tak môže vybrať tie, ktoré nosí radšej – ktoré sú jej pohodlnejšie a tiež tie, ktoré lepšie zodpovedajú konkrétnej postave. Plavky Triola si zakladajú na ľahkej kombinovateľnosti a variabilite plavkových outfitov.

Jednodielne plavky Triola

Dámske plavky 2014 z kolekcie Triola ponúkajú tiež vydarený jednodielny model. Jednodielne plavky Triola ponúkajú dva rozdielne dezény. Strih dôvtipne kombinuje vzorovanú časť plaviek a čierne všívané boky, čo vytvára výrazný zoštíhľujúci efekt. Košíčky sú jemne vypodložené a sú vystužené kosticami. Vypodložený predný diel plaviek spevňuje brušné partie. Plavky Triola v jednodielnom strihu sú rovnako ako modely bikín opatrené variabilnými ramienkami, ktoré je možné okrem iného uviazať okolo krku alebo stiahnuť fixáciou vzadu do kríža.

Pánské plavky Triola – Guarde

Triola nie je len značkou pre ženy. V sortimente plaviek nájdete aj pánske plavky Guard, ktoré ponúkajú plavky obľúbeného slipového aj boxerkového typu. Kvalitný materiál a dobrý strih sú filozofiou pánskych plaviek Guard. Triola ponechala plavkám jednoduchý dizajn. Plavky Triola pre mužov zdobí iba farebne kontrastnými pruhmi po stranách. Pohodlie zabezpečuje široká guma v páse a šnúrka, ktorá slúži aj na korekciu veľkosti plaviek.

Zdroj obrázkov: Triola

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek