Plesové šaty 2014/2015 – inšpirácia z Bratislavských módnych dní

Bratislavské módne dni bývajú o noblese a luxuse a sú dokonalou inšpiráciou pre plesové šaty – tentokrát pre spoločenskú sezónu 2014/2015.

Najkrajšie plesové šaty pre sezónu jeseň/zima 2014/2015 z Bratislavských módnych dní
Najkrajšie plesové šaty pre sezónu jeseň/zima 2014/2015 z Bratislavských módnych dní.

Nádhernú inšpiráciu pre plesové šaty 2014/2015 priniesli jesenné Bratislavské módne dni. Slovenskí návrhári, akými sú Jana Pištejová alebo napríklad Jaroslava Wurll Kočanová, smelo obstoja aj v silnej zahraničnej konkurencii. A nie sú samozrejme jediné, čo spoznáte ľahko z našej galérie TOP 50 najkrajších plesových šiat z jesenných Bratislavských módnych dní.

Je príjemné vidieť, že parkety najexkluzívnejších plesov na Slovensku brázdia nádherné plesové šaty našich návrhárov a návrhárok. Pozrite sa na veľkú fotogalériu, ktorá vám predstaví najkrajšie plesové šaty pre spoločenskú sezónu 2014/2015 z dielní slovenských návrhárov aj zahraničných hostí BMD, akým bola talianska dizajnérka Giada Curti a jej Haute Couture kolekcie plesových šiat.

Plesové šaty 2014/2015 z Bratislavských módnych dní – zoznam návrhárov a značiek

Jana Pištejová, Jana Pištejová & Róbert Vrzala, Valery Dubay Couture, ZURABA – Studio de Création (Zuzana a Zora Rabina), Zu Strasikova, Giata Curti (Taliansko), Jana Jurčenko, Jaroslava Wurll Kocanová, NuPPL, Veronika Hložníková

Zdroj obrázkov: Daniel Kaplavka / BMD

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek