Pomocníci do kuchyne v unikátnom minimalistickom dizajne!

Moderná kuchyňa nie je len o novej kuchynskej linke, ale tiež a niekedy predovšetkým o nových pomocníkoch v nádhernom minimalistickom dizajne.

Minimalistické doplnky do kuchyne, ktoré uľahčia prácu

Na trhu je veľké množstvo výrobkov, ktoré spadajú do kategórie pomocníci do kuchyne. Niektoré z nich používali už naše babičky, ďalšie si ešte len hľadajú v našich domácnostiach svoje miesto. Značka Blomus predstavuje prevažne nerezové doplnky. Tie sa vyznačujú vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a moderným dizajnom. Vďaka tomu pôsobí ako krásne doplnky. A určite tak môžu aj slúžiť, ale všetky sú naozaj plne funkčné a prácu v kuchyni vám uľahčí. Jedným z pomocníkov, ktorí si miesto v našich kuchyniach ešte len hľadajú, sú podložky pod hrniec. Predtým bolo zvykom pokladať hrnce a panvice s horúcim dnom na doštičky. Dnes už sú však k dostatiu rôzne podložky, ktoré na stole súčasne dobre vyzerajú.
Univerzálna podložka do kuchyne

Univerzálna podložka do kuchyne (15 €)

Pomocníci do kuchyne – hraví a praktickí!

Dizajnéri značky Blomus im ale okrem funkčnosti a elegantného dizajnu vdýchli aj niečo naviac. Hravosť a praktickosť – tým pomocníci do kuchyne Blomus vynikajú. Silikónový model FLEX môžete tvarovať do ľubovoľných tvarov, je k dostaniu v rôznych farbách a je naozaj minimalistickou záležitosťou. Podložku LAP je možné ľahko použiť aj ako chňapku. Vďaka použitému materiálu ju možno ľahko čistiť opláchnutím vodou alebo v umývačke riadu. Ďalšia podložka pod hrniec je vyrobená z nerezu. Je ľahko rozšíriteľná a hodí sa teda pre rôzne veľkosti hrncov a panvíc.

A pretože je nerez obľúbeným materiálom dizajnérov Blomus, použili ho aj na mnohých iných výrobkoch. K dostatiu sú rôzne typy držiakov na papierové utierky alebo na poznámkový papier, ktorý môžete využiť na nákupný zoznam. Úžasné sú aj misy rôznych veľkostí, ktoré využijete na uskladnenie ovocia, zeleniny, miešanie cesta alebo podávanie šalátu. Každý sa v kuchyni pohybuje trochu inak, preto niekto ocení dizajnový zapaľovač, ďalší formičky na ľad alebo odšťavovač na citrón. Kompletný prehľad výrobkov a pomocníkov do kuchyne nájdete na www.blomus.cz.

Zdroj obrázkov: Blomus

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek