Predstavujeme vám 10 modelov topánok, v ktorých zaručene šokujete

To, že žijeme v pokrokovom 21. storočí, neznamená len rýchlejšie sa vyvíjajúce technológie, ale aj módne trendy! Vo svete módy nemôžeme byť nikdy nepripravení, šokujúce novinky, ktoré sa objavujú, sú nielen vrcholom extravagancie, ale často aj umeleckými dielami! Vybrali sme pre vás desať párov topánok, v ktorých zaručene šokujete.

Aj každodenná obuv sa môže stať prostriedkom výrazu vlastnej osobnosti a štýlu alebo aj tvorivého prístupu. Módni návrhári si pre nás aj tento rok pripravili mnoho šokujúcich kúskov obuvi, ktoré skrátka nemožno prehliadnuť! Návrhári sa domnievajú, že každá vec by mala mať svoje špeciálne vlastnosti – a nie je divu, že o móde, ktorú nosíme na sebe, to platí dvojnásobne.

Fantázii v móde sa medze nekladú, a toho sú dôkazom modely obuvi rôznych svetových značiek, ktoré patria medzi najvýznamnejších výrobcov. Prečo si nekúpiť extravagantné topánky s netradičným podpätkom, kozačky hodné lesnej víly tvorené z napodobneniny kvetín a motýľov alebo extra vysoké kozačky na supervysokom podpätku, ktoré z vás urobia žirafu vyčnievajúcu z davu?

Superextravagantné topánky môžu byť súčasťou aj vášho botníka. Hoci sa vám môžu na prvý pohľad zdať až príliš vybočujúce z radu, rozhodne to nie je dôvod, prečo by ste nemohli s pomocou podobného doplnku vytvoriť skvele vyzerajúci, maximálne originálny outfit.

Ďalším, veľmi podareným kúskom, sú „žirafie“ čižmy, ktoré nielen imitujú žirafiu kožu, ale zároveň majú rozdvojený podpätok v tvare nohy daného zvieraťa! Posúďte sami, či toto patrí medzi jedno z najoriginálnejších designových riešení!

Štvrtý rozmer v nápadoch, štýle a tvaroch, prináša ďalší šokujúci model obuvi z dielne značky Bugasa. Rôznofarebné otvorené topánky na podpätku sú lemované abstraktnými líniami, nechýba ani decentný prvok v podobe kvetiny na spone, čo ale hlavne upúta pozornosť, je nesúmerný, zvlnený podpätok.

Veľmi obľúbené sú aj topánky, ktoré sú imitáciou alebo tvorené priamo z hadej kože. V našej top desiatke najšialenejších topánok sme umiestnili tiež „hadie“ topánky, ktoré zahrňujú nielen netradičný dizajn, ale už od pohľadu sú veľmi šikovne prevedené a rafinované. Tieto topánky môžete skvele skombinovať s mnohými štýlmi outfitov, napríklad retro štýlom alebo rockovým štýlom.

Do svojho botníka si môžete kúpiť aj topánky, ktoré sú na prvý pohľad prevedené v retro štýle. Pokiaľ si ich ale prezriete bližšie, zistíte, že ide o absolútne úžasný kúsok, prepracovaný do posledného detailu. Zosilnený dizajn dodáva topánkam rázny vzhľad a budú slušať k retro šatám, minisukni či kraťasom.

A čo tak topánky ako vystrihnuté z nadčasovej akčnej hry? Tento model je zo všetkých asi najzaujímavejší a dokonale okúzľujúci. Pokiaľ si obujete tieto topánky, stavte sa, že si budete pripadať ako Angelina Jolie v Tomb Raider z dvadsiateho druhého storočia. Topánky, ktoré v sebe skrývajú prvky kovu, sú majstrovským kúskom, v odvetví obuvníctva absolútne nevídané. Stačí si už len vybrať a vykročiť k výnimočnosti!

Módna značka Giuseppe Zanotti predstavila obuv s názvom Funny Boots, ktoré sú inšpirované vidieckym štýlom. Napriek tomu ide o supermoderný model, ktorý naviac predstavuje imitáciu kravskej kože. O týchto skvelých cow-topánkach sme pre vás už písali.

Zdroj fotografií: Shoeseria.com, Fotolia.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek