Príďte sa presvedčiť, že „Klír“ nie sú len korzetové šaty a oslávte narodeniny návrhára so 40% zľavou na jeho modely!

Popredný český návrhár Josef Klír, známy a obľúbený aj u nás na Slovensku, oslávil vlani štyridsiatiny a oslávil ich štýlovo. Hoci jeho tvorba je takmer výhradne zákazková, náročná na výrobu, a je o ňu veľký záujem, ponúkol svojim zákazníčkam a všetkým svojim fanúšikom módnu zľavu, odpovedajúcu jeho veku – 40 % na modely Josef Klír a 20% na kožené doplnky. Je vám ľúto, že ste s Josefom Klírom nestihli osláviť jeho výročie? Stále môžete. Akcia totiž trvá až do 28.2.2013.

Chcete mať vo svojom šatníku „svojho Klíra“? Prečo nezačať práve teraz, keď môžete s Josefom Klírom osláviť jeho štyridsiatiny a získať tak pekný darček – jeho modely s výraznou zľavou? 40% narodeninová zľava platí pre všetky modely, ktoré nájdete v ateliéri Josefa Klíra na Vinohradskej ulici v Prahe, ale aj na tovar v e-shope návrhára, na ktorom ľahko nakúpite aj od nás zo Slovenska. Na kožené veci, ako sú tašky, dámske kabelky, pánske tašky alebo kufre, a tiež na ďalšie kožené doplnky, ako sú napríklad kožené opasky, získate zľavu 20%.

Môžete sa ale práve teraz rozhodnúť, že si konečne necháte od popredného českého návrhára Josefa Klíra ušiť svoj prvý model na mieru. Aj tu môžete čakať malý darček. Návrhár Josef Klír sa vždy snaží svoje zákazníčky odmeniť malým darčekom doladeným na mieru navrhnutému a ušitému modelu. A tak k svojim šatám alebo kostýmu získavajú zákazníčky pozornosť v podobe kabelky, opasku, šatke alebo iných doplnkov, ktoré k modelu Josef Klír vyberie.

  1. Pánske bielomodré tričko HSH s dlhým rukávom.
  2. Pánska „klírovská“ vychytávka s kapucňou, vhodná na každú párty.
  3. Dámska béžová kabelka/vak z kože.
  4. Celokožená kabelka uzatvárateľná zipsom. Vnútorný priestor nie je členený, na podšívke je zipsové vrecko na doklady.
  5. Pánska kožená taška modro-hnedá.
  6. Bordó celokožená pánska taška.
  7. Kufor uzatvárateľný popruhom so sponou.
  8. Modrý celokožený kufor. Výšivka žiletka a HSH. Po stranách tri odopínateľné vrecká s výšivkou.
  9. Slnečné okuliare Josef Klír.
  10. Celokožený modrý opasok s prackou HSH v tvare žiletky.

Ku každému nákupu, ktorý v rámci tejto akcie zákazníci Josefa Klíra uskutočnia, získavajú navyše aj exkluzívny darček v podobe kalendára Josefa Klíra pre rok 2013. Ide o skutočný unikát, ktorý sa nedá nikde kúpiť a je určený len pre partnerov a zákazníkov módneho návrhára.

Zdroj obrázkov: Josef Klír

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek