Prinášame vám prvé fotky zo septembrovej kolekcie Lindex Missoni – a stoja za to!

Už na konci septembra sa môžete dopriať dizajnérske modely, ktoré sú výsledkom spolupráce módneho reťazca Lindex a svetovo preslávenej značky Missoni. A keďže sú pre Missoni typické predovšetkým netradičné vzory, v podobnom duchu sa nesie aj exkluzívna spoločná kolekcia Lindex a Missoni. Naše odporúčanie znie: túto kolekciu by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!
Nová kolekcia Lindex Missoni

Nová kolekcia Lindex Missoni bude v predaji od 25. septembra 2012.
www.lindex.com.

Prostredníctvom tejto kolekcie bude Lindex pokračovať v podpore boja proti rakovine prsníka, a to desiatimi percentami z predajnej ceny každého kusu oblečenia z tejto rady. Teraz máte príležitosť prezrieť si Lindex Missoni lookbook! Za vznikom fotiek stojí fotograf Rafael Stahelin.

Kolekcia Lindex Missoni ponúkne dámske oblečenie a detské oblečenie, spodnú bielizeň a samozrejme nechýbajú ani doplnky. Vyznačuje sa nezameniteľnými Missoni vzormi, ktoré je možné vzájomne kombinovať a dosiahnuť tak originálneho a nečakaného efektu. Okrem charakteristických cik-cak línií kolekcia novo obsahuje tiež motýlie vzory.

Rad oblečenia Lindex Missoni zahŕňa šaty, svetre, topy, tuniky, nohavice, oblečenie na doma aj spodnú bielizeň. Rodičov so slabosťou pre taliansky dizajn potešia detské body, tuniky, legíny a ďalšie doplnky určené deťom. Výber doplnkov je v celej kolekcii bohatý – kľúčové sú kabelky, náhrdelníky a náramky.

O spoločnosti Lindex

Lindex patrí s 450 predajňami v 14 krajinách medzi vedúce európske módne reťazce. Poslaním firmy je ponúkať dostupnú, ale inšpiratívne módu. Obchodný koncept značky Lindex sa prostredníctvom dámskeho a detského oblečenia a dámskej spodnej bielizne zameriava na ženy so záujmom o módne trendy. Lindex je súčasťou fínskeho konglomerátu Stockmann.

Zdroj obrázkov: Lindex

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek