À propos Zebra je nová pruhovaná kolekcia českej návrhárky Gábiny Páralovej

À propos Zebra – tak sa volá nová pruhovaná kolekcia, ktorá zakotvila v Prahe za obchodným domom Kotva, v salóne českej módnej návrhárky Gábiny Páralovej. Po minuloročnom úspechu kolekcie Zebra sú opäť hlavným motívom čiernobiele pruhy. Spojením rôznych šírok v kombinácii s typickými asymetrickými strihmi vznikajú dokonale nositeľné modely, v ktorých sa za vami budú otáčať nielen muži. Kolekcia prináša predovšetkým letné šaty, topy a sukne.

„Vlani bola Zebra extrémne úspešná a vypredala sa behom pár týždňov po premiére. Od tej doby sa po nej zákazníčky pýtali. Svoje kolekcie neopakujem, ale rozhodla som sa pre pokračovanie, takže tá tohtoročná sa volá À propos zebra,“ vysvetľuje Gábina Páralová.

Gábina Páralová: kolekcia À propos Zebra – Jarný fashion nášup čiernobielych pruhov

Tento rok zvolila Gábina Páralová dvoje rôzne čiernobiele pruhy, ktoré vzájomne kombinuje, vrství a otáča, aby vznikli zaujímavé efekty. Zvislé strieda s vodorovnými, šikmé vrecká na šatách dodávajú vtip, zvislo pruhované voľné rukávy pôsobí veľmi elegantne. Spojenie tenkých a širších pruhov dokáže zdôrazniť postavu tam, kde sa to hodí a naopak ukryť to, čo je potrebné.

Gábina Páralová: kolekcia À propos zebra – Čiernobiele pruhy ladia s farbami

À propos Zebra je určená pre akúkoľvek príležitosť. Letné šaty, topy aj sukne sú ľahko kombinovateľné predovšetkým s jednofarebnými kusmi a hodí sa pre všedný deň, do práce, ale aj na party. Alebo slávnostnejšie príležitosti. Skrátka a jednoducho záleží len na vás a vašej fantázii. „Ak chcete byť skutočnou femme fatale, skúste pruhy kombinovať s výraznými farbami, červenou, zelenou atď Ale rozhodne to nie je jediná možnosť,“ dodáva návrhárka Gábina Páralová.

Kolekcia À propos Zebra je k dostaniu v oboch salónoch Gábiny Páralovej – v Prahe, na Jakubskej ulici (za obchodným domom Kotva) a v Brne na Solničnej ulici.

Zdroj obrázkov: Gábina Páralová

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek