Rozvlňte svoje kučery – nový účes máte za chvíľku!

Sviatky – vianočné večierky vo firme, silvestrovská party, alebo aj štedrovečerná večera… Času málo a po nás sa chce, aby sme vyzerali skvostne. Alebo skôr – my samy chceme vyzerať skvostne. Ako na to? Ľahko. Rozvlňte svoje dlhé, ale aj krátke kučere!

Glam vzhľad môžete získať celkom ľahko z akéhokoľvek účesu. Stačí pridať pár módnych vĺn. V žiadnom prípade neprepadne ale túžbe po hlave podobné karfiolu z 80. rokov. Práve naopak. Vlasy si umyte, najlepšie šampónom ktorý vám pomôže k výraznému lesku, potom pridajte prostriedky, najlepšie tužiacu penu, na zvýšenie objemu a vysušte. A teraz prichádza tá fáza, kedy zo svojich vlasov urobíte účes pre slávnostnú príležitosť. Ideme je rozvlniť!

Účesy, ktoré vás rozvlnia!

Vlny sú známkou elegancie. Najmä tie decentné, len jemne naznačené, s nádychom retro. Keď si pripravíte dokonalý základ, t.j. vlasy krásne lesklé, hladké a s objemom, potom už stačí rozvlniť pomocou natáčky, kulmy alebo fénu s okrúhlou kefou napríklad ofinu, konce kaderí alebo vlasy po strane tváre. Niekedy stačí zatočiť úplný konček na mikádo ostrihaných vlasov, niekedy to chce obriu vlnu po celej dĺžke vlasov. Základom glam vzhľadu sú ale veľké vlny, ktorý držia dohromady, nie samostatne zvlnené vlasy alebo malé časti prameňov. Takže ulízať a potom rozvlniť! To sú módne slávnostné účesy pre túto sezónu!

Rozvlniť môžete takmer každý účes, dokonca aj ten extra krátky a skúsiť si tak emancipované účes dam z 20. a 30. rokov minulého storočia. Extra dlhý účes môžete potom, čo ho uhladíte a rozvlníte, skúsiť zopnúť, treba len do úplne obyčajného konského chvosta na temeni alebo za krkom. Na zopnutie použite okrasné spony, rozhodne nestačí obyčajná gumička.

Vlasy sme teda ulízali, rozvlnili a teraz treba všetko doladiť k dokonalosti make-upom a oblečením. Skúste v tejto sezóne vzhľad podčiarknuť elegantnými večernými rukavičkami. K tomuto účesu s nádychom retro štýlu budú dokonale ladiť!

Zdroj obrázkov: účesy – kolekcie vlasových štúdií, Becomegorgeous.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek