Sandále – stálice aj novinky pre rok 2020

Módne trendy sa menia a zase opakujú v určitých intervaloch. A výnimkou nie je ani obuv a konkrétne sandále. A my sme sa preto pozreli na to, čo nás v tohtoročnej letnej sezóne čaká a neminie.

Farebné sandálky v plochej aj podpätkovej verzii

Ak nám tento rok priniesol niečo pozitívne, tak to budú určite chic sandále, to v rôznych prevedeniach – elegantné s vysokými podpätkami, ale aj nízke gladiátorky s viazaním na lýtkach. A aj keď vás to možno prekvapí, IN sú aj žabky! Tohtoročná letná sezóna toho prináša skutočne veľa, a tak sme sa snažili zhrnúť aspoň to základné, čo určite budete potrebovať.

Sandále na platforme

Dobrá správa pre všetky ženy nižšieho vzrastu – platforma ovládne celé leto. Skombinujte ich s ošúchanými džínsami, alebo naopak obľúbenými letnými šatami a budete sa cítiť ako bohyňa. Extra body dostanete sa detaily z tkaniny, priehľadného plastu a odolné gumené podrážky.


Báť sa nemusíte ani čiernych na prvý pohľad nudných sandálok. Detaily sú totiž to, čo rozhoduje.

Klinový opätok

Dámske sandále na platforme v tyrkysovej farbeČervené šnurovacie sandále na platforme

Ak hľadáte niečo jemnejšie, môžete siahnuť aj po nižšom klinovom podpätku. V tomto prípade však uprednostnite skôr jemnosť a eleganciu.

Veľké uzly a mašle

Na prvý pohľad obyčajné sandále alebo papuče na nízkej podrážke avšak s jasnou dávkou ženskosti. Dolaďte takéto sandále s asymetrickými alebo „pánskymi“ kúskami a budete k nezastaveniu celý deň.

Zamotané ako gadiátorky

Tento trend šíri tie skutočne letné a dovolenkové vibrácie bez ohľadu na to, kde sa v nich prechádzate.  A je úplne jedno či uprednostníte teplé pastelové farby, alebo studené kovové tóny, kožu alebo čipku.


Ak potrebujete „rýchlo-obúvaciu“ verziu, môžete siahnuť aj po niečom decentnejšom.

Dva pásy ako v 90.rokoch

Ako sme spomínali už na začiatku, niektoré trendy sa opakujú. A v tomto prípade vďakabohu. Sandále a papuče s dvoma pásmi, ako sa nosili na začiatku 90.rokov.


Chcete preniesť rok 2020 do tých 90-tych? Pridajte leopardí vzor a je to!

Nízke papuče s leopardím vzorom

 

Žabky

Uznávame, že žabky alebo aj flip-flopy z estetického hľadiska nemusia byť vždy najlepšou voľbou. Ale úprimne, kto doma nemá aspoň jeden takýto pár? Je to totiž  tá najviac letná obuv, aká môže existovať? Tak prečo ju nevytiahnuť aj tento rok?

Zdroj obrázkov: Moda.sk

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek