Sarah Jessica Parker bude možno kreatívnou riaditeľkou značky Halston

Herečka Sarah Jessica Parker, ktorú poznáme zo seriálu Sex v meste, je v súčasnosti považovaná za jednu z najštýlovejších žien svojej generácie. Je vyhľadávanou mnohými módnymi spoločnostiami, a to nielen ako modelka. Dostala i niekoľko ponúk na prestížne funkcie. Podobnú jej ponúkla i luxusná značka Halston.

Sarah Jessica Parker v minulosti s Halston už niekoľkokrát spolupracovala ako modelka. Niektoré zdroje však teraz hovoria o tom, že S. J. Parker má možnosť stať sa konzultantkou ďalšej módnej kolekcie tejto značky. Oblečenie značky Halston si herečka obľúbila možno i vďaka tomu, že mala v seriáli Sex v meste možnosť vyskúšať si hneď niekoľko modelov.

Ak si pamätáte slávnu scénu, keď sa herečka prechádza po meste v úžasných letných šatách s kvetinou na ramene, ktoré jej veľmi pristanú, sú to práve šaty Halston. Sarah Jessica Parker nechce zostať len v role modelky alebo herečky. Oveľa viac ju baví vydávať svoje vlastné módne kolekcie, ktorých už má pár za sebou. Je dôležité podotknúť, že s veľkými úspechmi a odozvou zákazníčok z celého sveta. Parker má „na svedomí“ tiež vlastný rad parfumov, ktoré boli v jej kariére nemenej dôležitým krokom.


Mnohé internetové zdroje uvádzajú, že Sarah Jessica Parker uvažuje o funkcii kreatívnej riaditeľky značky Halston a údajne má táto myšlienka už konkrétne rysy. Parker tak pôjde v šľapajach svojej hereckej kolegyne Lindsay Lohan, ktorá tiež s módou začínala len prostredníctvom niekoľkých reklamných kampaní no teraz však právoplatne patrí medzi módnych návrhárov, ktorí dokážu ísť svojou vlastnou, svojráznou cestou. Tá paradoxne debutovala s kolekciou pre psích miláčikov, ale módne návrhárstvo ju natoľko zaujalo, že o nej v tomto zmysle počúvame častejšie než ako o skvelej herečke. Sarah Jessica Parker má však oproti Lohan veľkú výhodu, a to jej postavenie na poli módnych ikon, na ktorom je rozhodne na jednom z popredných miest.

Čo dodať? Sarah módne návrhárstvo skutočne pristane, a tak by rozhodne v tejto spolupráci mala pokračovať. Škoda len, že zatiaľ nevieme, či sa herečka nakoniec rozhodne za alebo proti.

Kolekcia Halston – RTW jar/leto 2010


Aktuálna kolekcia značky Halston sa nesie v znamení prirodzených farieb, sexi a priliehavých strihov, ktoré patria ku každej osudovej žene. Nadčasové a jednoduché modely na jedno rameno i bez pôsobia tiež romanticky.

Zdroj obrázkov: Sexandthecitymovie.org, Style.com,Chicagonow.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek