Sex v meste – ďalšie nové topánky SJP od Sarah Jessica Parker sú tu!

Hviezda seriálu Sex v meste, Sarah Jessica Parker, predstavuje ďalšie topánky z kolekcie SJP, kde u navrhovania jej pomocnú ruku podal sám Manolo Blahnik.

Sarah Jessica Parker, topánko-maniačka a fashion-maniačka zo seriálu Sex v meste, prichádza s ďalšou kolekciou obuvi – tentoraz pre jeseň a zimu 2014. Nejde teda len o nejaký ojedinelý a osamotený exemplár topánok, ale Sarah po svojom úspešnom obuvníckom debute tento rok na jar predstavuje opäť ucelenú novú kolekciu svojej značky SJP.

Hviezda seriálu Sex v meste Sarah Jessica Parker

Hviezda seriálu Sex v meste Sarah Jessica Parker predstavuje svoju v poradí už druhú kolekciu obuvi pod značkou SJP.

Herečka Sarah Jessica Parker, rovnako tak ako na jar, aj teraz predáva svoje topánky výhradne s obchodným domom Nordstrom. Čo je výborné aj pre nás zákazníčky zo Slovenska, keďže Nordstorm zasiela aj na Slovensko, poštovné nie je veľké a aj ceny vám eshop Nordstorm ponúkne rovno v euro. Ceny kolekcie hviezdy seriálu Sex v meste nie sú nejako nezvládnuteľne vysoké. Sarah Jessica Parker totiž chcela navrhnúť kolekciu cenovo dostupnú masám. Takže zatiaľ čo sa pri túžbe po Blahnikových topánkach, ktoré Sarah nosila v Sex v meste budete musieť dosť zadlžiť, bohato vydať alebo zázračne zbohatnúť, peniaze na topánky, ktoré predstavuje Sarah Jessica Parker a na ktorých sa Manolo Blahnik tiež podieľal, dohromady zrejme dáte.

Topánky Sex v meste 2.0

Ako sa líši jesenná kolekcia obuvi Sarah Jessica Parker do tej letnej? Príliš nie. Kolekcie sú si veľmi podobné, dizajn topánok je opäť ženský a umiernený. Nečakajte žiadne obrie platformy ani podpätky, ale veľmi peknú, ženskú a nositeľnú kolekciu obuvi.

Nová kolekcia obuvi Sex and the City obsahuje viac čiernych modelov a v kolekcii je tiež viac topánok v jesenných farebných tónoch. Strihy topánok, s ktorými Sarah zožala úspech na jar zostali. T remienok, ktorý vám lodičku udrží na nohe bez vyzúvania sa uchytil a Sarah Jessica Parker sa ho nevzdala ani v novej kolekcii. Dokonca sa tento model po postave Sarah zo seriálu tiež volá: The Carrie.

Plné aj otvorené lodičky dopĺňajú tiež skutočne jesenné a zimné topánky. Takže nechýbajú čižmy Sarah Jessica Parker ani členkové modely topánok.

Topánky Sarah Jessica Parker z kolekcie stojí od 285 $ do 695 $ za čižmy. Teda cca od 215 do 530 €. Môže sa vám to zdať príliš, napríklad do topánok toľko nikdy neinvestujete, ale je to cenová hladina, ktorú sa hviezde zo Sex v meste podarilo zaplniť miesto na trhu medzi drahými dizajnovými topánkami a lacnými modelmi topánok obuvníckych reťazcov. V sortimente kolekcie nájdete všetky topánky vo veľkostiach 35 až 42 podľa európskeho číslovania.

Kabelky Sarah Jessica Parker pre jeseň 2014

Ako doplnok k topánkam zahrnula Sarah Jessica Parker do svojej kolekcie aj kabelky. Modelov kabeliek nie je veľa, ale príjemne dopĺňajú celú novú kolekciu. Kabelky v štýle Sex v meste stoja od 220 $ do 495 $, teda cca od 165 do cca 375 €.

Zdroj obrázkov: topánky Sarah Jessica Parker, Nordstrom, repro Belelu.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek